Niema

Tłumaczenie: Karolina Pawlik
Wydawnictwo: Feeria Young
7 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Silence

Oakley ma szesnaście lat i milczy już jedenasty rok. Nikt nie wie, dlaczego nagle zamilkła. Co takiego się stało, że z wesołej dziewczynki zamieniła się w niemy cień samej siebie? Jej kontakt ze światem ogranicza się dziś do pojedynczych gestów, którymi komunikuje podstawowe potrzeby. Chowa się we własnym wnętrzu, bo jedynie tam czuje się bezpieczna. W szkole Oakley jest wystawiona na ataki swoich dręczycieli. Tylko jej jedyny przyjaciel, Cole, stoi twardo po jej stronie i uważa, że jest dokładnie taka, jak powinna być – idealna. Przez lata zbudowali ich własną wersję przyjaźni. Ale czy jeśli pojawi się między nimi coś więcej, ta relacja przetrwa? I czy Oakley będzie w stanie zachować dawne wydarzenia w sekrecie, gdy przyjdzie jej stanąć twarzą twarz z kimś ze swojej przeszłości?

źródło opisu: https://www.znak.com.pl/kartoteka,ksiazka,101323,Niema-Niema

Nuhbe | 2017-11-14

Wie ktoś, dlaczego została wycofana ze sprzedaży w empiku?

książkoholiczka | 2018-02-19
NinaBlackSwan | 2017-10-12