Transoriental Orchestra

Agora, Kayax
2013-01-01
2013-01-01
20 min.

Dwupłytowy, wspaniały album znanej polskiej wokalistki w postaci książeczki w twardej oprawie. Sam album od strony muzycznej zachwycił mnie. Dzięki książeczce można się dowidzieć wielu ciekawych informacji o całym niezwykłym albumie.
Z książeczki dowiemy się o utworach umieszczonych na płytach. Poznamy ich krótką historię lub ciekawostki o nich. W książeczce znajdziemy także informacje o osobach, które stworzyły album i podziękowania wokalistki. Pierwszy album zawiera jedenaście utworów, drugi pięć. Książeczka jest pięknie wydana i zawiera wiele artystycznych zdjęć na swoich stronach. To prawdziwa przyjemność obcować z takim wydawnictwem. Do posłuchania, do obejrzenia, do poczytania. Bardzo dobry pomysł na wydanie albumu muzycznego. Idealna sprawa dla wielbicieli dobrej muzyki i osób, które lubią czytać.
Ten dwupłytowy album z książeczką jest godny ogromnej ilości pochwał. Dla mnie bomba. Świetne wydawnictwo i należą się gromkie brawa dla artystów, którzy stworzyli te muzyczne kompozycje i dla wokalistki za teksty zawarte w książeczce. Całość zacna, polecam z całego serca i gorąco.

Dodaj cytat z książki Transoriental Orchestra