Passion for the Game

Okładka książki Passion for the Game Sylvia June Day
Okładka książki Passion for the Game
Sylvia June Day Wydawnictwo: Penguin Books Cykl: Georgian [Sylvia Day] (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Georgian [Sylvia Day] (tom 2)
Passion for the Game
Penguin Books
2012-01-01
2012-01-01

Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Pierwszy tom bardziej mi się podobał. W tym miałam wrażenie jakby już inny styl był. Słownictwo jakby staroświeckie : chędożyć, ujeżdżać, spółkować jakoś nie przekonuje. Rozstania i powroty między bohaterami, żeby pod koniec książki wspólnie wymyślili pomysł jak wszystkiemu zaradzić. Sceny seksu rozwleczone na kilka stron. Odpuszczam następne tomy.

Pierwsza część serii fajoska, ale druga kichowata. Niby bohaterowie tacy stalowi i bezwzględni a cackają się ze sobą przez całą książkę jak małe dzieci. Jedyny plus - to wartka i wciągająca akcja powieści.

Typowy romansik 😊 On zawadiaka, zatwardziały kawaler, ona zimna wdowa, a takie rzeczy się działy... Spiski, intrygi, dużo seksu i miłość.
Dobrze się czytało, momentami z wypiekami na twarzy. Brawo dla autorki nie tylko za obrazowe przedstawienie seksu za pomocą słów, ale też za opisy uczuć.
Powiedziałabym, że dobrze dosmakowana książka.

Powiedziałabym, że dobrze dosmakowana książka.

Drugi tom zdecydowanie lepszy od pierwszego. Główna bohaterka była bardziej wyrazista. Sama relacja bohaterów również lepiej rozpisana. Zadania, jakie mają Christopher oraz Maria dodają całości smaku.

Po raz kolejny nie zawiodłam się na historiach Sylvi Day. Uwielbiam historyczne romanse szczególnie z tak ognistymi męskimi wydaniami. Nieposkromiona zimna wdowa, zmuszona szantażem musi walczyć o życie swej siostry, w tym celu poświęca swoją miłość i wolność. Na szczęście na jej drodze staje intrygant i łupieżca, przystojny pirat St. John. Ta para nie może stać bezczynnie obok siebie. Płomienny romans, który zapowiada kolejną część. Polecam.

Zupełnie szczerze bardziej od problemów Marii i Christophera, interesował mnie związek pomiędzy Amelią a Colinem. Problemy głównych bohaterów co prawda istotne, ale na litość boską wystarczy porozmawiać i iść tropem przysłowia "co dwie głowy to nie jedna" opracować plan i żyć długo i szczęśliwie.. Ale po co? Lepiej zawracać czytelnikowi gitarę przez 300 stron i przy okazji go wynudzić za wszystkie czasy. Reszta bohaterów książki bardzo, bardzo denerwująca, aż odechciewa się czytać. Pewnie gdyby nie ciekawość jak skończy się historia Amelii i Colina nie doczytałabym. Chociaż w tajemnicy mogę wam zdradzić, że z tej części serii niczego się nie dowiecie... Powieść przeciętna, ani dobra, ani zła.

Lubię te historyczne erotyki Sylvii Day ;)

Dobrze się czyta i miło wspomina. Książka nie jest przepełniona erotycznymi wstawkami, dlatego jest bardzo w smaku, w dodatku historyczna forma dodaje unikalności. Tajemnice zawarte w historii dodatkowo ubarwiają całą fabułę. Moim zdaniem bardzo dobra kolejna część historii Sylvii Day.

Lubię te historyczne erotyki Sylvii Day ;)

2047
1983

Druga część serii Georgian Sylvii Day to książka z serii erotyczno - historycznej. Wciąga od pierwszych stron w tajemnice, zawiłe historie i miłość. Wątek przeszłości, teraźniejszości i przyszłości jaka maluje się przed tą parą wciąga do końca.

Ten klimat, te intrygi i niedopowiedzenia, to napiecie i bardzo silna kobieca postać - wydalo mi sie to bardzo smaczne, nie zawiodlam sie.

Super

Super