Pokochaj swój dom. Zero Waste Home, czyli jak pozbyć się śmieci, a w zamian zyskać szczęście, pieniądze i czas

Wydawnictwo: Agora SA
poradniki
Szymon

Stylowy i praktyczny przewodnik, który krok po kroku dostarczy narzędzi, które pomagają poprawić zdrowie, oszczędzić czas i osiągnąć lepszą przyszłość dla swoich najbliższych i planety. Bea Johnson dzieli się historią, jak uprościła swoje życie, redukując odpadki. Dziś Bea, jej mąż, Scott i ich dwaj synowie produkują zaledwie jedną czwartą śmieci rocznie, a ich ogólna jakość życia zmieniła się na lepsze: mają teraz więcej czasu, są zdrowsi niż kiedykolwiek, a ich roczne wydatki obniżyły się o aż 40 procent.

źródło opisu: http://wydawnictwoagora.pl

źródło okładki: http://wydawnictwoagora.pl

Zuzanna | 2017-09-08

Dobry podręcznik ekologii dla każdego.... Przeczytane z ogromnym zainteresowaniem..

Panikaskas | 2017-10-06
Na półkach: Przeczytane, 2017

Nie polecam. Największy waste to wydanie kasy właśnie na tą książkę. Kompletnie debilne rady typu:
- nie spłukuj wody po sikaniu
- wsadź cegłę do spłuczki
- jak ciuchy nie śmierdzą to możesz nosić

itp.

Anita Jeleń | 2017-10-25
Przeczytana: 07 października 2017

Obecnie „szczęście” jest na wyciągnięcie ręki. Gdzie się nie spojrzymy tam krzyczące z księgarnianych półek tytuły idealnej drodze do osiągnięcia szczęścia, harmonii, zdrowia i wielu innych niezbędnych aspektów dobrego życia. Ostatnimi czasy dużą popularnością cieszy się filozofia „zero waste”, która polega mniej więcej na zero odpadowym życiu czy też prowadzeniu domu. Jakie korzyści mogą płynąć z takiego stylu życia? Nasza piękna planeta ma na tym zyskać, ale nie tylko. Stosowanie się do zasad „zero waste” ma prowadzić do zyskania czasu, energii, spokoju ducha no i pokochania swojego otoczenia ( którego nie będzie już trzeba odgruzowywać z mnóstwa śmieci). Jak się to ma do rzeczywistości? A no bardzo ciekawie…

HISTORIA BEI JOHNSON
Bea Johnson miała w swoim pięknym życiu absolutnie wszystko. Cudowną rodzinę, ogromny dom, kilka samochodów, piękny i duży ogród. Żyć nie umierać, tylko cieszyć się życiem. Z czasem jednak wszystko Bei zaczęło przeszkadzać. Sprzątanie ogromnego domu...

viosna | 2017-12-14
Przeczytana: 14 grudnia 2017