Dyskusje o książce Płonący świat

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
POSZUKUJĘ książek (IV kwartał 2019)
Odbiór osobisty : Jelenia Góra  Żarna niebios  Przysięga Smoka  Klątwa Neferet  Endgame. Reguły Gry  Talizman Mocy  Ostatni bohaterowie  Mag niezależny Flossia Naren cz.1
4 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Styczeń 2019)
 Idiota  Beria. Prawa ręka Stalina  Samobójstwo Europy. Wielka wojna 1914-1918  Made in Poland  Dziennik powstańca  Siedmiu wspaniałych  Czterdzieści pięć lat, które wstrząsnęły Polską. Historia polityczna PRL
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (PAŹDZIERNIK 2018)
Witam, chetnie zamienie sie na zycie po dunsku :) Mam do zaoferowania: "Kiedy na mnie patrzysz" - Agata Czykierda "droga do domu" - Gargaś "Zgoda na szczescie" - Ficner - Ogonowska "szkola żon" - witkiewicz "jedenascie godzin" - Paulina Simons ""obudz sie kopciuszku " - Natalia Sońska " Tylko mnie popros" - Sylvia Day " ostatni tacy przyjaciele"v - Tomasz lach "Na...
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (LIPIEC 2018)
Mam do sprzedania kilka książek, stan IDEALNY,raz czytane. Cena od 10-19 zł,przy większym zakupie DUŻE RABATY LUB DARMOWA WYSYŁKA !! Zależy mi je szybko sprzedać, bo czeka mnie wyprowadzka na studia.WYSYŁKA W 24H OD ZAKUPU :) 1.Troje (http://lubimyczytac.pl/ksiazka/220783/troje) 2.Biografia Miley Cyrus...
5 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Grudzień 2017)
Ja ogólnie to książek kupionych mam całkiem sporo. Nawet większości to nie odznaczyłem tu na portalu. Z tym że kupione książki to trzymam na zapas, większość książek które przeczytałem pochodzi z biblioteki miejskiej. Obecnie mam wypożyczonego "Zabójcę strachu" i parę książek Seymoura i tam jeszcze coś.
6 lata temu