Ciężko być najmłodszym

Okładka książki Ciężko być najmłodszym Ksenia Basztowa, Wiktoria Iwanowa
Okładka książki Ciężko być najmłodszym
Ksenia BasztowaWiktoria Iwanowa Wydawnictwo: Papierowy Księżyc Cykl: Książę Ciemności (tom 1) fantasy, science fiction
Książę Ciemności (tom 1)
Тяжело быть младшим…
Papierowy Księżyc
2017-10-18
2017-10-18
Ewa Białołęcka

Okładka książki Siła złego na jednego Ksenia Basztowa, Wiktoria Iwanowa
Siła złego na ... Ksenia Basztowa, Wi...
Okładka książki Что выросло, то выросло Ksenia Basztowa, Wiktoria Iwanowa
Что выросло, т... Ksenia Basztowa, Wi...

Sięgałam po tę książkę licząc na coś lekkiego i odmóżdżającego. Ale dostałam zdecydowanie więcej. Lektura mnie naprawdę wciągnęła, postacie są dobrze stworzone. Historia całkiem sprytnie poprowadzona, niby to zwykła powieść drog, niby tylko zwykła powieśc przygodowa, ale naprawdę dobrze się to czytało.
Myślałam tylko, że będzie więcej humoru. Są momenty gdzie się uśmiechnęłam, ale liczyłam na coś innego.

Myślałam tylko, że będzie więcej humoru. Są momenty gdzie się...

Ogólnie dobrze się czytało. Szybko. Wciagajaco. Historia ciekawa i wciągająca. Też zaskakująca. Humorystyczna.

Świetna książka z kategorii lekkich. Z początku wydawała się zbyt lekka. Później jednak akcja się zagęściła i czytałem ją z wielką przyjemnością i wciągnąłem się tak, że odrywałem się od książki tylko na złapanie oddechu;)

Całkiem dobra książka, ale wszystkiego tu za dużo. Jakby to rozpisać na 800 stron, dać każdemu bohaterowi więcej czasu i zabrać część zdolności "najmłodszemu" to byłoby to z korzyścią dla historii.

Książka bardzo mi się spodobała. Ze względu na dużą dawkę zawartego humoru z przyjemnością do niej wracam. Idealny antydepresant bez recepty.

Bardzo fajna książka o młodym księciu wyruszający w podróż, gdzie poznaje samego siebie, a także zdobywa przyjaciół. Książkę czytało się szybko.
Podobało mi się jak zostało opisana droga do zaufania i lojalności między bohaterami.

Lekka, momentami śmieszna historia. Nic ambitnego, ale czyta się przyjemnie.

Lekka, momentami śmieszna historia. Nic ambitnego, ale czyta się przyjemnie.

Super, bardzo przyjemny styl z dużą dawką humoru - czyli coś co uwielbiam :D

Super, bardzo przyjemny styl z dużą dawką humoru - czyli coś co uwielbiam :D

Czyta sie nadzwyczaj przyjemnie! Dowcip dobry ale nie porywa. Zaskakylujaco bardzo dobre oderwanie od szarej rzeczywistosci I codziennosci zycia.