Wokół nas. Rośliny

Seria: Wokół nas
Wydawnictwo: Book House
przyroda, wokół nas, rosliny
Effugere

Książka z serii publikacji dla najmłodszych miłośników przyrody. Dziecko dowie się jakie rośliny można znaleźć w górach, jakie ślady zostawia na śniegu wilk i skąd się bierze mąka. Kolorowe i zabawne ilustracje pokażą mu wiele ciekawych miejsc, zwierząt i roślin. Wszystko to, co można spotkać wędrując po Polsce. Książeczkę uatrakcyjnia ukryta na ilustracjach myszka, którą dziecko spróbuje odnaleźć.

źródło opisu: https://www.rema.com.pl

źródło okładki: https://www.rema.com.pl

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!