Za zamkniętymi drzwiami

To miał być książę na białym rumaku, który zabierze Grace i jej siostrę do świata jak z bajki. Jednak życie pokazało całkiem coś innego.

Przez pierwsze 100stron czytało mi się książkę jak flaki z olejem. Ciągnęło się i miałam wrażenie, że stoję w miejscu. Kuło mnie w oczy jak Jack owija sobie główną bohaterkę w okół palca i robi ją w konia. Jednak im dalej w las czytało mi się książkę lepiej, ciekawiej. Mimo wszystko dalej nie mogłam przeboleć tego, że Grace na początku dała się tak łatwo omamić swojemu jeszcze przyszłemu mężowi.

Bardzo mi się spodobała. Trzyma w napięciu. Autorka trailerów psyhologicznych , zaskakuje nas z każdym rozdziałem i historią

Wymęczyłem.

Wymęczyłem.

Nie wiem skąd taka wysoka ocena ... Zmęczyłem i zapomniałem.

Nie wiem skąd taka wysoka ocena ... Zmęczyłem i zapomniałem.

Książka czyta się bardzo szybko i jest ciekawa, ale brakowało mi bardziej rozpisanego zakończenia.

Ależ się to czyta....Jednym tchem. Może i fabuła trochę naiwna i lekko niedopracowana. Ale od pierwszych stron czujesz strach i bezradność bohaterki. Poleca, a ja szukam następnych książek tej autorki.

Wow, co za książka. Niesamowite studium pozornie idealnego małżeństwa. Opis intryg, które knuje mąż, aby znęcać się nad żoną jest naprawdę zdumiewający. Trochę irytująca jest bierność żony ale autorka odnosi się do tego w treści i poniekąd to uzasadnia.
Choć zakończenie jest do przewidzenia dość wcześnie to mimo to książka trzyma w napięciu do samego końca. Bardzo polecam.

Ta książka jest genialna! Odczuwałam strach bohaterki na każdym kroku, wracałam myślami do tej książki, gdy akurat nie mogłam czytać. Mimo, że wiem, że jest to fikcja (a przynajmniej taka mam nadzieję) to emocje, które odczuwałam były jak najbardziej naturalne.

Nielogiczna, nieprawdopodobna głupotą,bezwolnosc głównej bohaterki rozwala całą narrację, początkowo zaciekawią,potem irytuje,nie znam i nie wyobrażam sobie że są takie głupie kobiety, wykształcona, samodzielna a jednak mała zagubiona Marysia, jakiś absurd!

Książka trzymająca w napięciu od samego początku pomimo braku logiki w pewnych kwestiach. Cała opowieść targała moimi emocjami, po czym nastąpiło niewiarygodne, rozczarowujące i zbyt proste zakończenie. W jednej chwili uszło całe budowane od początku książki napięcie. Polecam, ale bez nastawienia się na jakiś wybitny thriller psychologiczny.

• 2017