Za zamkniętymi drzwiami

Była to pierwsza książka Paris po która sięgnęłam i się nie zawiodłam pochłonęłam w jeden wieczór. I mam jakiś sentyment do niej,może dlatego że od niej zaczeła się przygoda z thrillerami, dlatego 10 😁

Przeczytałam ją kilka lat temu, ale ciągle ja pamiętam i porównuje do niej inne książki, jak dla mnie żadna do niej nie podbija. Polecam każdemu nie pożałujecie 😉

Bardzo dobry thriller psychologiczny. Mocne 9/10. Polecam

Bardzo dobry thriller psychologiczny. Mocne 9/10. Polecam

Wybitna,wyśmienita i doskonała ! Trzymająca w napięciu do ostatniej kropki !
Co tam się działo !
To była moja pierwsza pozycja od tej autorki- kupiłam z polecenia i zakochałam się w twórczości B.A Paris. Miłość trwa do dziś a kolejne książki autorki tylko potwierdzają że dokonałam dobrego wyboru w odkrywaniu jej pióra. Jeśli jeszcze jakimś cudem nie czytaliście a szukacie czego z nutką tajemnicy i zwrotów akcji - koniecznie musicie nadrobić ten tytuł !

Wybitna,wyśmienita i doskonała ! Trzymająca w napięciu do ostatniej kropki !
Co tam się działo !

Doskonała, wciągająca. Usiadłam, rozchyliłam kartki i wstałam, gdy skończyłam czytać(no, prawie). Świetnie budowane napięcie. Bardzo dobrze narysowany obraz despoty, mistrza kamuflażu i mistrza manipulacji.
Czy Grace była naiwna? Może na początku. Na pewno była zmanipulowana, a później całkowicie uzależniona od swojego kata. Ale pomińmy ten fakt, bo to nie może mieć wpływu na wartość książki (moim zdaniem nie mają racji ci co tak to przedstawiają). Sposób, w jaki autor opisuje bohatera, wpływa na wartość książki, ale nie to jaki on jest.
"Za zamkniętymi drzwiami", z pełnym przekonaniem, polecam.

Czytało się naprawdę fajnie i szybko, ale myślę, że autorkę w niektórych momentach trochę za bardzo poniosła fantazja.

Wspaniała książka! Do końca trzymała w napięciu, autorka ma ogromny talent, pomimo tego że niektóre sytuacje w książce są naprawdę nierealne to przecież jest to tylko zmyślona opowieść która bez odrobiny mało prawdopodobnych sytuacji byłaby po prostu nudna. Totalnie 10/10 polecam każdemu.

Historia bardzo wciągająca od początku do końca. Niesamowita jest dla mnie wyobraźnia autorki, zdecydowanie najlepsza książka, którą przeczytałam w tym roku.

Fabuła sie obroni, psychopatyczny mąż, zniewolonao,zastraszona żona ale te naiwne opisy i przemyslenia bohaterki, sama bohaterka mega naiwna i dziecinna na poczatku swojego zwiazku, niemożliwe zeby tak byc zaslepionym w kogos bedac po 30 tce, zachwyty nad ksiazką sa grubo przesadzone.

Długo broniłam się przed tą powieścią, co i rusz ktoś mi ją polecał, a ja konsekwentnie odmawiałam, co budziło długotrwałe zdziwienie polecającego. Nie lubię czytać kryminałów, thrillerów i temu podobnych. Ale uległam i poszłam na kompromis - pożyczyłam audiobook! I przy jakichś pracach domowych wysłuchałam. Z dużą przyjemnością, dodam. Lektorka przykuła moją uwagę nieśpiesznym tempem, wyrazistą dykcją i ciepłymi tonami głosu, co też niesamowite :) I tak jak poczytałam, po wysłuchaniu powieści, opinie Użytkowników LC, nie jest to typowy kryminał. Określiłabym jako powieść obyczajową, a te lubię.

• 2017