Hotel pełen tajemnic

Wydawnictwo: Edipresse
Strandhotellet
sagi norweskie
Dominika

Po pogrzebie ojca Josefine i Martine przybywają do ciotki Tulli, która mieszka na terenie posiadłości należącej - podobnie jak stojący obok hotel - do znanej i szanowanej w okolicy rodziny Strandów. dziewczęta zaprzyjaźniają się z córkami właścicieli hotelu. Josefine z trudem ukrywa fascynację ich synem, Kristianem. pewnego dnia dziewczyna przez przypadek dowiaduje się, że przed laty w jednym z hotelowych pokoi została zasztyletowana jej matka, a sprawca zbrodni do tej pory nie został schwytany...

źródło opisu: Edipresse, 2017

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

wiola | 2018-03-20
Na półkach: Przeczytane, Przeczytane *

Saga? Sama nie moglam uwierzyc ze po to siegnelam, a jednak nie zawiodlam sie bynajmniej pierwszy tom spowodowal ze jak narazie mam ochote na kolejny tom. Jednak pierwszy moge wam polecic po troszku ma wszystkiego kryminalu, obyczjowki, romansu,

Patanielata | 2017-09-20

Ogólnie bardzo fajna książka oraz bardzo wciągająca. Fajne jest to ,że jest to kryminał, romans i książka obyczajowa w jednym! Serdecznie polecam;)

fanka | 2017-09-18
Przeczytana: 17 września 2017

Zastanawiałam się, czy po nią sięgnąć. Sięgnęłam... i nie zawiodłam się. Interesująca. Tajemnice, motywy kryminalne, intrygi... Sięgnę z pewnością po następne tomy. Wam też polecam:)

Mary | 2017-09-06
Przeczytana: 06 września 2017

Książka ta wydaje mi się nieco infantylna i naiwna. Poza tym, za dużo dzieje się na raz, tak jakby autorka chciała nas zaciekawić w pierwszym tomie na siłę. Efekt jest mierny, fabuła przez to staje się niewiarygodna. Raczej nie sięgnę po kolejne tomy.

Katik | 2017-09-02
Na półkach: Przeczytane, 2017
Przeczytana: 01 września 2017

W porównaniu do poprzedniej sagi, z którą miałam okazję się zapoznać, "Elen z krainy fiordów", ta wydaje się dużo mniej interesująca. Pierwszy tom czyta się łatwo, dość przyjemnie (pomimo błędów w tekście), i na pewno chętnie się po niego sięga, aby się odprężyć. Myślę, że może warto dać szansę pani Semb, szczególnie że jeden tom to 3-4 godziny czytania.