Cem Sultan
historyczna
Ag2S

Okrzyknięta przez krytyków „turecką Philippą Gregory” Demet Altınyeleklioğlu po raz kolejny święci triumfy w swojej powieści "Sułtan" W najnowszej książce Demet Altınyeleklioğlu, która rozkochała czytelniczki w swoich zainspirowanych historią tureckiego imperium powieściach, poznamy burzliwe losy Sułtana Dżema, który wkracza na drogę bezlitosnej walki o tron. Czemu duszę młodego Dżema, który w...

W najnowszej książce Demet Altınyeleklioğlu, która rozkochała czytelniczki w swoich zainspirowanych historią tureckiego imperium powieściach, poznamy burzliwe losy Sułtana Dżema, który wkracza na drogę bezlitosnej walki o tron. Czemu duszę młodego Dżema, który w dzieciństwie nigdy nie pragnął panować, rozpala nagle żądza władzy? Może to nieznające zaspokojenia kaprysy kobiet, które wkroczyły do jego życia, przywiodły go do zguby?

źródło opisu: http://www.wielkalitera.pl/

źródło okładki: http://www.wielkalitera.pl/zapowiedzi/id,178/sultan.html