Kolory i liczby

Wydawnictwo: Medium
Colors & Numbers: Your Personal Guide to Positive Vibrations in Daily Life
9788361987208
kolory, liczby, numerologia, przesądy

Czy wiesz, że kolor ubrania, na którego włożenie zdecydujesz się rano, może wpłynąć na bieg spraw, którymi będziesz zajmować się tego dnia…? Kolory i liczby mają swoje wibracje i wywierają na nas subtelny wpływ bez względu na to, czy jesteśmy tego świadomi, czy nie; czy tego chcemy, czy nie. Każdy z nas ma także swoje indywidualne wibracje numerologiczne i kolorystyczne. Niektóre są stałe,...

Kolory i liczby mają swoje wibracje i wywierają na nas subtelny wpływ bez względu na to, czy jesteśmy tego świadomi, czy nie; czy tego chcemy, czy nie. Każdy z nas ma także swoje indywidualne wibracje numerologiczne i kolorystyczne. Niektóre są stałe, jak na przykład data urodzenia. Inne zmieniają się w czasie albo wraz z przemianami pór roku – tak jak nasze osobiste kolory.

Książka Louisy Hay wprowadza w ten świat subtelnych wibracji, aby umożliwić nam świadome dokonywanie wyborów, dzięki którym będziemy mogli zharmonizować swoje wibracje z siłami kosmicznymi. Możemy w ten sposób wpływać na swoje samopoczucie, nastrój, podejście do życia i dzięki temu osiągać lepsze rezultaty w naszych dążeniach.

"Kolory i liczby są przydatne w kształtowaniu naszego życia i postawy życiowej. Mogą tworzyć podstawę dla naszych afirmacji i formułowania opinii o sobie – co jest właśnie celem napisania przeze mnie tej książki.

Oby każdy dzień ze swoim kolorem i liczbą stał się dla ciebie źródłem radości."

Louise L. Hay autorka książki "Możesz uzdrowić swoje życie"

źródło opisu: http://www.medium.com.pl/ksiazka.htm?id=292

źródło okładki: http://www.medium.com.pl/ksiazka.htm?id=292