Beti

Kolejna powieść autorki "Żółtego irokeza"-Joanny Hacz.Tym razem maturzystka Gosia opowiada historię pobytu tytułowej czarnej owcy w rodzinnym domu po kilku latach nieobecności.Powrót ciotki Alicji zmienia wszystko...

źródło opisu: opis z tyłu ksiązki

źródło okładki: google

Beti | 2017-08-12
Przeczytana: 12 sierpnia 2017

Książka napisana w osobie pierwszej i trzeciej ale wcale to nie przeszkadza w czytaniu.Autorka świetnie wykreowała postać "czarnej owcy"ciotki Alicji.Przebojowa,pyskata ale wierząca w Boga.I główna bohaterka Gosia,którą swoją przebojowością delikatnie przebija ciotka Alicja.Chcecie wiedzieć więcej,zachęcam do przeczytania książki :-D
Polecam !!!

Aleksandra | 2017-09-24
Przeczytana: 24 września 2017

"Czarna Owca" to bardzo interesująca książka opowiadająca o problemach nastoletniej Gosi, poruszająca tematy rodzinne i pokazująca, że z Bożą pomocą wszystko jest możliwe i uda się wyjść nawet z największej opresji. Książka wzrusza i bawi i pokazuje, że pozory czasem mylą. W mistrzowski sposób opisana postać tytułowej "Czarnej Owcy" - ciotki Alicji. Naprawdę polecam!!!

Malwina | 2017-08-19
Paulina1107 | 2017-09-16