Moc Nexo rządzi!

Seria: Lego Nexo Knights
Wydawnictwo: Ameet Sp. z o.o.
Bacha85

Myślisz, że wiesz już wszystko o rycerzach i magii? Mylisz się! Przygotuj się na przygodę z LEGO®NEXO KNIGHTS™. Wkrocz w świat, w którym odziani w zbroje rycerze wykorzystują magię i cyfrowe Moce, by walczyć z przeciwnikami, a gadające księgi i wirtualni czarodzieje to normalka! Rozwiązuj zagadki, pomóż bohaterom NEXO KNIGHTS ocalić królestwo przed potworami i baw się ekskluzywną minifigurką LEGO NEXO KNIGHTS.

Przekonaj się, że MOC NEXO RZĄDZI!

źródło opisu: http://www.ameet.pl/produkt/lego-nexo-knights-moc-nexo-rzadzi/

źródło okładki: http://www.ameet.pl/produkt/lego-nexo-knights-moc-nexo-rzadzi/