O dziennikarstwie śledczym. Normy, zagrożenia, perspektywy

Wydawnictwo: Wydawnictwo Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi
Iselor

Książka o dziennikarstwie śledczym stawia pytania o jego kondycję, sensacjonalizm, obiektywność i przyszłość. Autorzy dociekają, jakie metody są dozwolone w dziennikarstwie śledczym, czy grozi mu tabloidyzacja, gdzie znajduje się granica dziennikarskiej wolności. Ponadto dokonują analizy gatunkowej tekstów i programów o charakterze śledczym. Książka adresowana jest do studentów dziennikarstwa, medioznawców i wszystkich zainteresowanych rozwojem tego typu dziennikarstwa w Polsce.

źródło opisu: http://www.wydawnictwo.ahe.lodz.pl/?q=node/414

źródło okładki: http://www.wydawnictwo.ahe.lodz.pl/?q=node/414