Idee, wartości, słowa w życiu publicznym i reklamie

Seria: Idee, wartości, słowa
Wydawnictwo: Wydawnictwo Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi
Iselor

Tom Idee, wartości, słowa w życiu publicznym i reklamie jest zbiorem artykułów badaczy zajmujących się problematyką dyskursu publicznego w aspekcie lingwistycznym, etycznym i socjologicznym. […] Z prezentowanych prac wyłania się obraz dyskursu publicznego i reklamowego jako komunikacyjnego bytu, w którym nadawcy za pomocą środków werbalnych i niewerbalnych prezentują określone idee i wartości oraz starają się do nich przekonać swoich odbiorców.

źródło opisu: http://www.wydawnictwo.ahe.lodz.pl/?q=node/1001

źródło okładki: http://www.wydawnictwo.ahe.lodz.pl/?q=node/1001