9788381191241
marcin100

„Na przełęczy” autorstwa Stanisława Witkiewicza to książka, która jest poświęcona Tatrom oraz życiu mieszkających tam górali. Autor książki będąc na wakacjach właśnie w Tatrach postanowił opisać swoją wycieczkę po nich oraz relacje z góralami. Zabierze on Nas również przez Przełęcz Mięguszowiecką wprost do Morskiego Oka. Stanisław Witkiewicz jest tak bardzo zafascynowany widokiem gór, że...

Stanisław Witkiewicz jest tak bardzo zafascynowany widokiem gór, że widzi je wzrokiem zarówno turysty jak i malarza.

źródło opisu: http://www.ebooki123.pl/na-przeleczy_p713

źródło okładki: http://www.ebooki123.pl/na-przeleczy_p713