Kobiety na Zanzibarze

Wydawnictwo: Dorota Katende
7 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
literatura faktu
majkey

Kontynuacja bestsellerowego „Domu na Zanzibarze”. Egzotyczny Zanzibar i nowoczesna kobieta, Europejka, która buduje dom na rajskiej wyspie i na nowo układa sobie życie. Po długich poszukiwaniach miłości, spokoju i szczęścia odnajduje… siebie, stawiając pod znakiem zapytania dotychczasowe wyobrażenia o kulturze afrykańskiej i doświadczenia wynikające z wychowania w cywilizacji...

Kontynuacja bestsellerowego „Domu na Zanzibarze”.

Egzotyczny Zanzibar i nowoczesna kobieta, Europejka, która buduje dom na rajskiej wyspie i na nowo układa sobie życie. Po długich poszukiwaniach miłości, spokoju i szczęścia odnajduje… siebie, stawiając pod znakiem zapytania dotychczasowe wyobrażenia o kulturze afrykańskiej i doświadczenia wynikające z wychowania w cywilizacji Zachodu.

Codzienność zanzibarskich kobiet, czarów i wierzeń staje się jej codziennością, w którą musi wpasować swoją przedsiębiorczość i prowadzony biznes – organizację wycieczek na Zanzibar i niezapomnianych ceremonii ślubnych.

Bohaterka odnajduje własne miejsce w odmiennej kulturze i łączy dotychczasowe doświadczenia z nowymi smakami życia. Zaprasza nie tylko do podglądania życia miejscowych kobiet, lecz także pozwala wejść w każdy zakamarek zbudowanej z mężem chatki w buszu.

źródło opisu: http://dorotakatende.com/produkt/kobiety-na-zanzibarze/

źródło okładki: http://dorotakatende.com/produkt/kobiety-na-zanzibarze/

majkey | 2017-09-05
Przeczytana: 05 września 2017

Dobre przygotowanie przed nadchodzącą przygodą (:D) i dobra kontynuacja "Domu na Zanzibarze". Polecam miłośnikom afrykańskich klimatów oraz tym, którzy lubią wiedzieć jak mieszka się gdzieś "naprawdę".

Ewa | 2017-10-17
Muminka | 2017-10-03