tunezja, orient, maghreb
albumy
skun

Słoneczne plaże na Dżerbie i otoczone palmami pustynne oazy, gorąca, niemal bezkresna Sahara i zacienione zaułki wielkiej medyny Tunisu, starożytne ruiny pamiętające czasy panowania rzymskiego i "nieziemska" makieta będąca częścią scenografii do filmu Gwiezdne Wojny, imponująca kolekcja mozaik w tuniskim Muzeum Bardo i barwna kultura ludowa na miejskich, tradycyjnych targach niebiańsko...

i "nieziemska" makieta będąca częścią scenografii do filmu Gwiezdne Wojny, imponująca kolekcja mozaik w tuniskim Muzeum Bardo i barwna kultura ludowa na miejskich, tradycyjnych targach niebiańsko słodkie ciasteczka zwane "rożkami gazeli" i piekielnie ostre potrawy z kuskusu
- autorzy niniejszego albumu, z pomocą fenomenalnych zdjęć i ciekawych historii,
z pasją odkrywają wszelkie oblicza Tunezji.

źródło opisu: Carta Blanka, 2008

źródło okładki: Zdjęcie autorskie