Sezon na szczęście

Okładka książki Sezon na szczęście Roma J. Fiszer
Okładka książki Sezon na szczęście
Roma J. Fiszer Wydawnictwo: Edipresse Cykl: Do szczęścia (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Do szczęścia (tom 3)
Edipresse
2017-01-01
2017-01-01

Tak się wciągnęłam w tę historię! Niby zwykłe czytadło, do oderwania od rzeczywistości, ale jakże ciekawe! Dobrze, że przede mną jeszcze 4 części + jedna zupełnie nowa. Chociaż z drugiej strony im dalej w las, tym bardziej jestem zżyta z postaciami.

Na półkach: , , , , , ,

Następna cześć sagi przeczytałam z przyjemnością,od początku polubiłam te kobiety naprawdę cudowne,serdeczne to były bohaterki,pochłonęłam tą książkę zapomniałam o całym świecie.
Czyta się świetnie tą piękną,rewelacyjną i wspaniałą powieść,autorkę uwielbiam trzyma świetną formę,pisze ciekawe,piękne powieści.
Ta książka wciągnęła mnie bardzo,warto było ją przeczytać.

Ta książka wciągnęła mnie bardzo,warto było ją przeczytać.

Chyba już powinnam zakończyć przygodę z paniami... Seria dobra na takie totalne niemyślenie, relaks, oderwanie od codziennych problemów... Po prostu czytadło...

Kolejny tom ani troche nie okazał się być lepszy od drugiego... od początku wieje nudą, banałem, infantylizmem.... jest strasznie nudno i irytująco - nieciekawie, monotonnie a to wszystko okraszane chaosem spowodowanym mnogością zbędnych wątków a także bohaterów.... dla mnie książka męcząca i nudna

Wspaniała , piękna i urocza książka jaką przeczytałem. To była dla mnie przyjemność ponieważ podczas czytania książka bardzo umilała mi czas. Powieść jest pełna miłości oraz szczęścia które na pewno każdego spotka. Wspaniała powieść. Jestem po raz kolejny bardzo miło zaskoczony.
Polecam

Polecam

Strasznie się dłuży ta ostatnia cześć

Strasznie się dłuży ta ostatnia cześć

Szczerze, tutaj momentami ciężko było mi przebrąć, zaczęło się ciągnąć i albo mam okres, że nie mogę się skupić na tej książce obecnie odpuściłam i oddałam nie czytając do końca... może jeszcze do niej wrócę.

Pensjonat "Iskierka" jest miejscem gdzie każdy jest mile widziany . Każdy może tam gościć :) Pokolenia od babci , porzez matkę i córkę. Różne wesołe perypetie, ale także i poważne dylematy.
Książka ta pokazuje jak ważne są relacje międzyludzkie , koleżeńskie, rodzinne, miłosne .
Jest pięknym przykładem na to, że szczęście można znależć w każdym wieku i w każdym miejscu

zaczyna się dobrze, fajnie zawiązana historia w przeszłości i trzy kobiety które chcą ją rozwikłać
pierwsza część ok, w kolejnych częściach jest tylko gorzej i nudniej

pierwsza część ok, w kolejnych częściach jest tylko gorzej i nudniej

Bardzo lubię dostawać książki w prezencie. Ową powieść dostałam i niestety, co widać po ocenie była to strata czasu. Książka w opisie zawiera prostą acz na swój sposób uroczą fabułę, okazuje się jednak zlepkiem o mało ciekawym przebiegu,nudną i przewidywalną oraz bardzo, naprawdę bardzo irytującą. Osoby przedstawione zostały w sposób ogólnikowy. Nie został zamieszczony opis ich wyglądu i rzadko się można doszukać cokolwiek na temat ich charakterów. Na drugim miejscu jej minusów dopisuję straszny chaos i zamęt wprowadzony kolosalną liczbą postaci. Zaczęłam się już gubić na samym początku. Trudno się było połapać kto z kim sypia,kto jest czyją matką,córką,kuzynem,wujem,babką - jakaś masakra. Kolejną rzeczą jest to,że w książce kompletnie nic się nie dzieje. Wieje nudą raz po raz. Przydługie rozdziały z powtarzającymi się sformułowaniami spowodowały,że kilka razy byłam bliska rzucić tym czytadłem w kąt, lecz nie mam w zwyczaju nie kończyć zaczętych lektur i nie dawałoby mi to spokoju, puki bym jej nie skończyła jakakolwiek by była, więc czytałam. Praktycznie w każdym rozdziale natknąć się można na powtórzenia co mnie strasznie denerwowało a były to między innymi zdania takie jak: " Aleks obrzucił Elizę swym powłóczystym spojrzeniem", "salon zatrząsł się od śmiechu", "Dołeczki Diany to się włączały a to wyłączały", " Henryk podkręcił wąsa" , " Ryszard skubnął wąsika", " Marysia potrząsnęła swym końskim ogonem" i parę innych. Dobry usypiacz. Jedynym plusem było wplątanie polskiej historii tamtego regionu. Dedykowana osobom po pięćdziesiątce i wyżej, ponieważ większość postaci właśnie była w tym wieku. Spodoba się osobą, które lubią powolną i jednostajną akcje. Cieszę się,że mam ją już za sobą. Powstały kolejne części i z oczywistych względów nie zamierzam po nie sięgać.

Dodaj cytat z książki Sezon na szczęście