Podstawy hodowli roślin

Wydawnictwo: Państwowe Wydawnictwo Rolnicze i Leśne
Principles of Crop Improvement
830901032X
oroblanco

Książka ta stanowi obszerne ogólne wprowadzenie do podstawowych problemów hodowli roślin i napisana została głównie z myślą o magistrantach i doktorantach specjalizujących się w zakresie rolnictwa, ogrodnictwa i biologii stosowanej. Do korzystania z niej niezbędna jest jedynie elementarna wiedza w dziedzinie botaniki, cytogenetyki i statystyki matematycznej.

źródło opisu: Państwowe Wydawnictwo Rolnicze i Leśne, 1987

źródło okładki: https://tezeusz.pl/567768,simmonds-n-w-podstawy-hodowli-roslin.html

oroblanco | 2017-08-02
Na półkach