Leśne historie. Nietypowy przewodnik po Obroczy, Zwierzyńcu i okolicach.

Wydawnictwo: Libron
agniKinga

Przewodnik zawiera opisy kilkudziesięciu miejsc związanych z historią i kulturą Roztocza – krainy geograficznej rozciągającej się pomiędzy Wyżyną Lubelską a Podolem. Choć opisane w nim Obrocz, Zwierzyniec i Florianka to zaledwie niewielki fragment tego ogromnego obszaru, nie dajmy się zwieść pozorom – jego przebogata tradycja i kultura, a także sąsiedztwo dzikiej, nieskażonej przyrody sprawiają, że przyjazd tutaj za każdym razem obfituje w niezapomniane przeżycia.

źródło opisu: http://libron.pl/katalog/czytaj/id/252

źródło okładki: http://libron.pl/katalog/czytaj/id/252