The Sinners Touch

Cykl: Manwhore series (tom 2)
Wydawnictwo: Kindle Edition
The Sinners Touch
angielski
mmm

~Kade I fucked up. She was the best and worst mistake I ever made. I took the coward’s way out and ran. Now I have a chance to make it right, but she's being stubborn. It used to be cute, but this time it can get her killed. Boston's latest serial killer has his sights set on the only woman I have ever truly loved, and I will keep her safe even if it pisses her off, even if she hates me for...

~Kade
I fucked up.
She was the best and worst mistake I ever made.
I took the coward’s way out and ran.

Boston's latest serial killer has his sights set on the only woman I have ever truly loved, and I will keep her safe even if it pisses her off, even if she hates me for it.
All bets are off this time. I want her. He wants her. Only one of us will win.
And I never fucking lose.

~ Angelique
He left me broken, shattered. Pain unlike any I’ve ever felt filled me in the wake of his absence.

Six years later, I thought I’d finally gotten over him and moved on.
But Fate is a tricky bitch. She likes to torture us.
She brought Kade back to me, but I won’t ever hurt like that again.
I just have to stay out of his bed until this is over.
Fate is a cruel, cruel bitch.

źródło opisu: https://www.goodreads.com/book/show/34893490-the-sinners-touch

źródło okładki: https://www.goodreads.com/book/show/34893490-the-sinners-touch

Gabi | 2017-08-04
Przeczytana: 04 sierpnia 2017

KADE

Sp........em.

Była najlepszym i najgorszym błędem jaki, kiedykolwiek popełniłem.

Stchórzyłem i zwiałem.

Teraz mam szansę postąpić prawidłowo, ale jest uparta. Kiedyś to było słodkie, ale tym razem może kosztować ją życie.

Bostoński seryjny morderca obrał sobie za cel jedyną kobietę, którą kiedykolwiek kochałem, ale ochronię ją nawet, jeśli mnie za to znienawidzi.

Wszystko może się wydarzyć. Pragnę jej. Ona pragnie mnie. Tylko jedno z nas wygra.

A ja nigdy, k...a, nie przegrywam.

ANGELIQUE

Porzucił mnie złamaną i rozbitą. Ból najgorszy ze wszystkich, jakie kiedykolwiek czułam wypełnił mnie po jego odejściu.

Sześć lat później myślałam, że wreszcie udało mi się ruszyć dalej.

Ale los to suka. Lubi nas torturować.

Nasze drogi ponownie się skrzyżowały, ale nie pozwolę się znowu skrzywdzić.

Po prostu muszę trzymać się z daleka od jego łóżka do zakończenia sprawy.

Los jest bezlitosną suką.

savine | 2017-11-23

Świetna jest ta seria! Pokochałam wszystkich braci i cieszę się, że powstanie książka o każdym z nich. Trochę przypomina mi to serię o braciach Slater tylko w "grzeczniejszej" wersji, bo zdecydowanie jest tutaj o wiele mniej scen erotycznych jak i również przekleństw.
Dobry romans z wątkiem kryminalnym.

Ania | 2017-08-07

Pierwsza część serii o Lilly i Niku urzekła mnie więc byłam ciekawa co pokaże inny braciszek :) Ha! Nie sądziłam, że zapomniał, że miał żonę! Nieładnie Kade nieładnie! I to jak szybko przeszedł od znalezienia jej do powiedzenia, że nadal ją kocha? Hmh...wygląda na to, że wszyscy bracia to męskie dziwki! :P mam nadzieję, że Angel da mu popalić :) dziewczyna ma charakterek, jest cwana i pyskata i inna niż Lilly, co też mi się podoba :) cała ta akcja z porwaniem była opisana niestety na łapu capu, ale nie przywiązywałam do tego jakoś bardzo uwagi. A dziwne, bo raczej takie szczególy mnie drażnią. Uwielbiam natomiast interakcje między braćmi i szczerze współczuję ich matce posiadania 6 takich okazów :) historia świetna, braci kocham (chociaż liczę, że Angel nie ulegnie szybko Kade'owi:P) i liczę na kolejną fantastyczną część :)

skorupka | 2017-08-16
Na półkach: Przeczytane, Jest

JAK MOŻNA ZAPOMNIEĆ, ŻE MA SIĘ ŻONĘ!!!!!!

Muszę przyznać, że pomimo, iż książka dla mnie jednak za krótka to bardzo dobrze mi się czytało! Moim zdaniem ZA SZYBKO wszystko poszło: wyznanie miłości, przebaczenie, porwanie i uwolnienie ... ZA SZYBKO!! Autorka mogła dać więcej akcji, emocji ...
Ale tak czy inaczej książka warta polecenia na spędzenie naprawdę przyjemnego popołudnia!

Kasia_o2 | 2017-08-31
Na półkach: Posiadam, Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: 31 sierpnia 2017

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Ta część jest nawet lepsza od poprzedniej, nie żebym nie polubiła Nika i Lily, ale tam było miło, tu są petardy😀 może Dimitr przyniesie fajerwerki? Również bardzo cieszę się że będzie kolejna część o Kade i Angel, może pojadą do Rosji i babushka wkroczy do akcji 😀. Wracając do naszej parki- było gorąco i to nie tylko w łóżku bo na to czekaliśmy 200 stron ale między nimi był żar mieszanka pożądania z bólem, zdradą, kłamstwami taka mieszanka wybuchowa miłość przeplatana nienawiścią. Po wyjaśnieniu przeszłości mogli pójść naprzód jak w wielu romansach ale nie nasza autorka odeszła od stereotypów i pojawił się psychopata morderca polujący na Angel to powoduje że lektura staje się ciekawa, a moment porwania ekscytuje, czy Kade uratuje ukochaną, przecież przez miesiące nie posunęli się w śledztwie. Lily miała racje mówiąc że życie nusi kopnąć w dupę byśmy zauważyli co jest obok nas na czym nam zależy.

Jezabel | 2017-12-03
Przeczytana: 03 grudnia 2017