Dzikusy. Białe skrzydła Kopciuszka

Seria: Z kosmonautą
Wydawnictwo: Czytelnik
Pieriewał. Biełyje kryłja Zołuszki
corrum

Dwie mikropowieści. Pierwsza z nich to interesujące studium wyizolowanej grupy społecznej, która w wyniku katastrofy kosmicznej znalazła się na obcej planecie. Największe niebezpieczeństwo, jakie grozi rozbitkom, to odcięcie od tradycji, cywilizacji, a co za tym idzie cofnięcie się w rozwoju do stadium tytułowych dzikusów. Czy bohaterom powieści uda się tego uniknąć? Akcja drugiego utworu rozgrywa się na pewnej planecie, na której piękna astronautka poddaje się procesowi bioformacji - największemu osiągnięciu medycyny kosmicznej - by stać się ptakiem o białych skrzydłach.

steffburton | 2011-05-17
Przeczytana: 03 marca 2014

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

bardzo bułyczowe, bardzo znakomite. dzikusy wywołuja skojarzenie z Walking dead :) a kopciuszek z komiksem Animalz

Raven | 2013-03-08

"Dzikusy" świetna historia wciągająca i chce się czytać, natomiast "Białe skrzydła kopciuszka" już nie za bardzo.

Regent | 2017-02-10
finnegan | 2017-01-07