Masza i Niedźwiedź. Kolekcja bajek

Tłumaczenie: Renata Lis, Irmina Piesio
Seria: Masza i Niedźwiedź
Wydawnictwo: Egmont Polska
Anna Janczyszyn

Co robiła Masza sama wśród wilków, że teraz unikają jej jak ognia? Czym skończył się eksperyment Niedźwiedzia próbującego wynaleźć eliksir wzrostu? Jakie tajemnice zimowego lasu odkryła Masza, ucząc się rozpoznawać ślady zwierząt niewidzianych? Jak Niedźwiedź poradził sobie w sytuacji dwie na jednego, gdy Maszę odwiedziła kuzynka Dasza? Przeczytaj Kolekcję bajek o przygodach psotnej Maszy i...

Przeczytaj Kolekcję bajek o przygodach psotnej Maszy i poczciwego Niedźwiedzia i poznaj odpowiedzi na te wszystkie pytania, a także wiele innych szczegółów z życia niezwykłej pary przyjaciół.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: https://egmont.pl/Masza-i-Niedzwiedz.-Kolekcja-bajek,606329,p.html

Anna Janczyszyn | 2017-08-01
Przeczytana: 01 sierpnia 2017