Tajne archiwa FBI. Ujawnione raporty FBI o spotkaniach z UFO od czasów II wojny światowej

Tłumaczenie: Krzysztof Kurek
Wydawnictwo: Amber
The FBI Files. The FBI's UFO Top Secret Exposed
UFO, FBI
popularnonaukowa
Vejne

Ujawnione raporty FBI o spotkaniach z UFO od czasów II wojny światowej W styczniu 2017 o UFO stało się głośno. CIA zaszokowała opinię publiczną: odtajniła nieznane akta dotyczące swoich śledztw m.in. w sprawie UFO! Blisko 13 milionów stron zostało po raz pierwszy opublikowanych w Internecie. Informowały o tym wszystkie media za granicą i w Polsce. Wydawnictwo AMBER proponuje książkę, która...

Ujawnione raporty FBI o spotkaniach z UFO od czasów II wojny światowej

Wydawnictwo AMBER proponuje książkę, która jako jedyna ujawnia całą historię śledztw FBI w sprawie UFO.

Specjalnie do nowego wydania autor napisał w styczniu 2017 przedmowę, komentując najnowsze doniesienia o odtajnieniu przez CIA archiwów UFO.

FBI – Federalne Biuro Śledcze prowadziło tajne monitorowanie UFO przez 50 lat, choć jeszcze w 1972 roku jego dyrektor J. Edgar Hoover zdecydowanie temu zaprzeczał: „Dochodzenie w sprawie niezidentyfikowanych obiektów latających nie wchodzi i nigdy nie wchodziło w zakres kompetencji FBI”.

NICHOLAS REDFERN to wybitny autorytet w dziedzinie ufologii i kryptozoologii, brytyjski dziennikarz i pisarz. Jest autorem bestsellerów (m.in. Ukryte archiwa. UFO – ujawnione ściśle tajne dane rządu brytyjskiego) poświęconych fenomenowi UFO i innym współczesnym zagadkom.
Jego przełomowa książka Tajne archiwa FBI przedstawia unikatowe akta UFO z archiwów FBI i nadzwyczajne przypadki spotkań z Obcymi, w które Federalne Biuro Śledcze angażowało się od 1947 roku.
• Bliskie spotkania amerykańskich pilotów z UFO
• Wraki statków kosmicznych i ciała Obcych będące w posiadaniu amerykańskiej armii
• Zabiegi medyczne przeprowadzane na ludziach przez kosmitów
• Nieautoryzowane kopie ściśle tajnych dokumentów rządowych
• Zagadka „facetów w czerni”
• Technologia UFO zdobyta przez nazistów podczas II wojny światowej

Nicholas Redfern analizuje udostępnioną na mocy „Ustawy o swobodnym dostępie do informacji” oryginalną dokumentację FBI. Tajne przez dziesięciolecia akta układają się w fascynującą historię zagadki UFO we wszystkich jej aspektach i odpowiadają na pytanie, jak i dlaczego tak bardzo interesowało się nią FBI. Obnażają prawdę, która dopiero dziś została potwierdzona ujawnieniem akt CIA: amerykański rząd prowadził od czasów II wojny światowej intensywne obserwacje UFO. Czy odkrył już przed opinią publiczną wszystkie tajemnice?

źródło opisu: http://www.wydawnictwoamber.pl

źródło okładki: http://www.wydawnictwoamber.pl