Okładka książki Tajne archiwa FBI. Ujawnione raporty FBI o spotkaniach z UFO od czasów II wojny światowej Nicholas Redfern
Nicholas Redfern Wydawnictwo: Amber popularnonaukowa
popularnonaukowa
The FBI Files. The FBI's UFO Top Secret Exposed
Amber
2017-02-21
2017-02-21
Krzysztof Kurek
UFO FBI

Dużo bardziej pasowałoby tu określenie "marna" niżeli jakiekolwiek inne z dostępnych dla ocen na tym portalu.

Generalnie autor obiecuje przez większość czasu, że czegoś się dowiemy, ale się nie dowiadujemy. Wszelkie "dowody" opierają się na schemacie "pewien pan innemu panu" (swoją drogą to trochę jak w homo-porno, tylko doznania bohaterów bardziej "nieziemskie").

Ale bądźmy poważni... generalnie nie dowiedziałam się z tej książki niczego czego bym nie wiedziała. Trochę dałam się nabrać, albowiem nie przyjrzałam się dobrze okładce, co na czytniku nie jest jakimś specjalnym wyczynem na czytniku i sporo z okładek mi ucieka... i generalnie nie spodziewałam się, że ta książka będzie tylko i wyłącznie dotyczyć tematyki UFO, która dla mnie jakoś super zajmująca nie jest.

W sumie jedyny plus jaki widzę to zdjęcia, ale na Neptuna! przecież zdjęcia J. Edgara Hoovera czy siedziby FBI to ja sobie mogę sama znaleźć. Czyż nie lepiej byłoby wrzucić bardziej spektakularne zdjęcia jak choćby tego rzekomo okaleczonego przez przybyszy z kosmosu bydła? Nie mniej jednak te dwa, które zostały wrzucone jakoś niespecjalnie przekonują mnie co do ingerencji kosmicznych istot, może to kwestia "czarno-bieli" czytnika mego, a może po prostu te zdjęcia serio nie pokazują nic nadzwyczajnego?

Tzn., żeby nie było ja tej krowie bardzo współczuję i nie chciałabym być na jej miejscu, ale serio dowodu na kosmitów, ich istnienie a tym bardziej ingerencję w życie, zdrowie i szczęście tej biednej krówki to ja nie wierzę...

Słowem - nie polecam. mocny bullshit

Ale...

• Kupione