Dwie połówki jabłka

Wydawnictwo: Wydawnictwo Alnus
10 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Dwie połówki jabłka
Marcelina

To dzień jej ślubu… Sarah Libret nie spodziewała się, że będąc jedną nogą w kaplicy- ucieknie z własnego wesela. Jednak uciekła na tę dziką, tajemniczą wyspę Ty Kern. Jaka była przyczyna jej ucieczki? List. Krótka wiadomość od Matki chrzestnej: „ Przyjeżdżaj prędko. Twoja babcia nie żyje”. *** Thomas Brown wraca na wyspę, gdy jego dziadek odbiera sobie życie. Musi rozwiązać zagadkę samobójstwa...

***
Thomas Brown wraca na wyspę, gdy jego dziadek odbiera sobie życie. Musi rozwiązać zagadkę samobójstwa swojego dziadka. Czy gdy spotka Cygankę na swej drodze uwierzy w jej prorocze słowa „To jest ten dzień” ? Czy ulegnie magii miłości?
***
Czarna Wilczyca pojawiająca się w dzień i Złoty Jastrząb polujący w nocy to część zagadki Brzozowego Lasu. Czy młodzi ludzie, którzy wrócą na wyspę wyjaśnią przyczynę śmierci swoich bliskich? Czy udowodnią, że przeszłość miesza się z teraźniejszością? Czy uwierzą w magię, w przeznaczenie?
***
Czy ulegniesz magii miłości, gdy spotkasz na swej drodze kogoś, kto pasuje do ciebie jak „ Dwie połówki jabłka”?

źródło opisu: http://nyks77.wixsite.com/marcelinatraut/nowosci

źródło okładki: http://nyks77.wixsite.com/marcelinatraut/moje-ksiazki

Marcelina | 2017-07-30
Na półkach: Posiadam

link do kupienia ksiazki https://www.olx.pl/oferta/sprzedam-ksiazke-z-autografem-lub-dedykacja-CID751-IDnK1Lm.html#793af0cc92

Paulina | 2017-08-24
asia12470 | 2017-08-09