Kusicielka

Seria: Romans [Phantom Press]
Wydawnictwo: Phantom Press
Temptress
wrzos118

Na nocnym stoliku paliła się świeca. Nagle jej płomień lekko zamigotał, jakby reagując na kobiecy śmiech dobiegający od strony łóżka. Pod czarnym atłasowym nakryciem poruszyło się powoli dwoje kochanków. Słychać było tylko szmer ocierających się nagich ciał. Postać kobiety kontrastowała z czarnym prześcieradłem. Jej blond loki rozsypały się na poduszce, a jasna skóra miała kolor kości słoniowej. Duże szafirowe oczy i delikatne rysy twarzy nadawały jej niewinny wygląd, który nie pasował do ponętnego uśmiechu błąkającego się w kącikach jej zmysłowych ust. Sprawiała wrażenie kobiety potrafiącej postępować z mężczyznami.
Jej obecny kochanek, jak wielu przed nim, był tylko zabawką w jej rękach.

źródło opisu: fragment książki

źródło okładki: Internet