Dzieci szczęścia

Seria: seria z serduszkami
Wydawnictwo: Akapit Press
Prinzess Lolo
wrzos118

Los młodziutkiej bohaterki tej książki - sieroty - zdawał się być na zawsze przesądzony i smutny. Ona jednak uparcie kochała życie i obdarzała miłością bliskich jej ludzi. I nagle - wszystko się odmieniło, gdyż miłość przyciąga... miłość, a w tym wypadku także wielką fortunę.

źródło opisu: opis od wydawcy

źródło okładki: Internet

Kachusek | 2017-08-09
Przeczytana: 09 sierpnia 2017

Urocza opowieść :) Dla lubiących romanse historyczne, z ich klimatem dawnych czasów, strojów i podziałów społecznych. Happy end był do przewidzenia. Ale historię ubogiej księżnej, podszywającego się pod hrabiego, jej przyszłego męża i wrednej siostry próbującej im przeszkodzić, czytało się z ciekawością.
Autorka wywodziła się z biednej rodziny i miała wielkie, romantyczne marzenia, które z sercem przelewała na papier. O tych marzeniach romantyczne dusze z przyjemnością poczytają :)

wrzos118 | 2017-07-30
Na półkach: Romanse niemieckie