Wyżej niż orły

Tłumaczenie: Urszula Borowik
Wydawnictwo: ALFA
Higher Than Eagles
MrGwyn

"Widząc jego twarz w bladym świetle Rachela "wiedziała". Sięgnęła do zamka jego spodni, zsunęła sukienkę. Dyszeli spoceni. Oszaleli tak, jak tylko może oszaleć dwoje ludzi po zbyt długo trwających wyrzeczeniach. Dżinsy głucho uderzyły o podłogę, a delikatna tkanina sukienki rozdarła się. Wtedy połączyli się ze sobą - Jakub i jego ukochana. W burzę namiętności zmienili sześć lat dręczącej...

Wtedy połączyli się ze sobą - Jakub i jego ukochana. W burzę namiętności zmienili sześć lat dręczącej tęsknoty. Żadne słowo nie padło między nimi, bo słowa były zbędne. W tę gorącą noc odbyli razem długą podróż, która zaprowadziła ich do szczęśliwej krainy błogich dni nad chłodną rzeką i parnych nocy pod gwiazdami. Znała jego sekrety, a on jej życzenia. Raz po raz wpadali w ekstazę.

Ilustracja na okładce George Tsui.

źródło opisu: Alfa, 1991

źródło okładki: Zdjęcie autorskie