Samochody świata 1997

Wydawnictwo: Print Shops Prego
9 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Samochody świata 1997
motoryzacja

Katalog ukazujący samochody osobowe produkowane na świecie w roku 1997 z dodatkowymi mini katalogami i artykułami motoryzacyjnymi.

źródło opisu: Opis autorski

źródło okładki: Zdjecie autorskie

Jarosław Wiśniewski | 2017-07-29

Przebogata publikacja ukazująca produkowane na całym świecie samochody osobowe w roku 1997. Dodatkowo znajdziemy tutaj wiele artykułów motoryzacyjnych oraz mniejsze katalogi.
Po wstępie, spisie treści i indeksach publikację rozpoczynają artykuły o: samochodach transformerach, teście małych samochodów dla płci żeńskiej, samochodach dla VIP-ów, sprzedaży samochodów w Polsce w tym czasie, wystawie samochodów Mondial De L'Automobile, samochodach koncepcyjnych przyszłości. Następnie największa część katalogowa ukazująca 152 marki samochodów z 27 krajów świata. Po tej części tekst o samochodach terenowych i przegląd najważniejszych producentów tych samochodów w 1997 roku. Kolejna cześć to znów ciekawe artykuły: o tuningu, o ubezpieczeniach, o leasingu, o bezpieczeństwie w samochodach, o oponach, o olejach samochodowych, o amortyzatorach, o oświetleniu, o akumulatorach, o sprzęcie muzycznym w samochodach, o samochodach dla inwaldów, o samochodach elektrycznych. Po tychże artykułach...

Na półkach