ALBUM SKI JUMPING 16/17

Wydawnictwo: Skimedia
albumy
Adrianna

“Ski Jumping 16/17” to podróż przez bogatą w sportowe emocje zimę, podczas której rozegrano m.in. pełen dramaturgii Turniej Czterech Skoczni czy premierową edycję Raw Air. Największą uwagę kibiców, ekspertów i samych zawodników skupiała jednak zacięta walka o Kryształową Kulę i Puchar Narodów, która trwała do ostatniego konkursu w Planicy.

źródło opisu: http://sklep.skijumping.pl/album-ski-jumping-16-17

źródło okładki: http://sklep.skijumping.pl/album-ski-jumping-16-17

Adrianna | 2017-10-08
Przeczytana: 08 października 2017

Przepiękny album! Idealna pozycja dla każdego fana skoków!

Inna_odInnych | 2017-12-12
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2017
Przeczytana: 10 września 2017

W zeszłym roku po 10 latach przerwy wróciłam do oglądania skoków narciarskich i bardzo wciągnęłam się w ten temat. Bardzo się cieszę, że wróciłam, bo zeszły sezon był najlepszym sezonem Polaków, co możemy prześledzić w albumie przygotowanym przez redakcję skijumping.pl.

Nie wahałam się długo, bo uznałam, że w przyszłości album będzie fajną pamiątką z tego wspaniałego sezonu. I faktycznie, album przegląda się z przyjemnością, składa się przede wszystkim ze zdjęć oraz krótkich podpisów. Poza tym nie mogło zabraknąć tabelek, w których wypisani zostali zwycięscy i można prześledzić jeszcze raz, jak z konkursu na konkurs zmieniała się czołówka Pucharu Świata. Do tego dorzucono dwa dwustronne plakaty.

Jeśli jesteś fanem skoków narciarskich i bardzo przeżywałaś/eś ubiegły sezon, polecam ten album. Miło powspominać sobie sezon 16/17 ;)

Patrycja | 2017-11-01
MagdaLena | 2017-09-16