Miłość, jenoty i inne kłopoty 3

Cykl: Miłość, jenoty i inne kłopoty (tom 3)
Wydawnictwo: Studio JG
Hime-sama Tanuki no Koizanyou
komiksy
Dejikos

Nieszczęsny adorator Miyo dopiął swego - Momoka straciła wszystkie wspomnienia związane z Riku! Co gorsza, zapomniała również o swojej pasji do rysowania, którą przekazał jej przyjaciel z dzieciństwa. Złośliwy jenot odebrał dziewczynie pamięć o jej największym marzeniu - wyjeździe na studia do Kioto. Zdesperowany Riku postanawia za wszelką cenę odczynić czar, choćby miało go to kosztować jego człowieczeństwo!

źródło opisu: Studio JG, 2017

źródło okładki: http://studiojg.pl/