DZIAŁANIE ZACZEPNE W ASPEKCIE OBRONNOŚCI PAŃSTWA

Wydawnictwo: AON
AdrianX

W związku ze zmianami w środowisku bezpieczeństwa, strukturach organizacyjnych wojsk oraz szybkim rozwojem środków walki, istnieje pilna potrzeba przewartościowania dotychczasowych poglądów na temat prowadzenia działań zaczepnych i umiejscowienia ich w uwarunkowaniach współczesności. Monografia zawiera zbiór artykułów dotyczących współczesnych działań zaczepnych, poruszających rozpatrywaną problematykę w sposób wieloaspektowy. Zawarte w publikacji wyniki badań w znaczący sposób rozwijają tematykę prezentowaną w dokumentach doktrynalnych, dlatego stanowią wartościowy materiał do studiowania.

AdrianX | 2017-07-28