WYBRANE ZAGADNIENIA PROWADZENIA DZIAŁAŃ TAKTYCZNYCH W TERENIE LESISTO-JEZIORNYM

Wydawnictwo: AON
AdrianX

Teren lesisto-jeziorny jako środowisko prowadzenia działań taktycznych od dawna przyciągał zainteresowanie dowódców i teoretyków wojskowych. Wyrazem tego jest szereg opracowań wydanych pod koniec ubiegłego stulecia, które jednak przy dużym tempie zmian w wyposażeniu wojsk oraz przeobrażeniach strukturalno-organizacyjnych straciły nieco na aktualności. Niniejsza publikacja zawiera wybrane...

Niniejsza publikacja zawiera wybrane zagadnienia, dotyczące prowadzenia obrony i natarcia w terenie lesisto-jeziornym, stanowiące podstawę do samodzielnego studiowania poruszanej problematyki.

AdrianX | 2017-07-28