Lustrzanki cyfrowe. Robienie zdjęć

Tłumaczenie: Janusz Myzik
Cykl: Niezbędnik Fotografa (tom 1)
Wydawnictwo: G+J RBA
Digital SLR. Shooting Tips. Camera Bag Companions
poradnik, fotografowanie
poradniki

• Poręczny poradnik, który zmieści się w torbie na aparat; • Zawiera wszystkie aspekty fotografowania, od wyboru obiektywu po kompozycję, ekspozycję, filtry i wiele więcej; • Wskazówki na temat robienia zdjęć, które można poprawić na komputerze po powrocie do domu; • Porady dotyczące fotografowania krajobrazów, ludzi, wydarzeń sportowych i zwierząt. Wspaniałe zdjęcie to wynik wielu szybko...

• Poręczny poradnik, który zmieści się w torbie na aparat;

Wspaniałe zdjęcie to wynik wielu szybko podejmowanych decyzji dotyczących m.in. kompozycji, ekspozycji i ostrości. Ten kieszonkowy poradnik posłuży fachowymi radami na temat wszystkich aspektów fotografowania w terenie, które pozwolą za każdym razem uzyskać idealne zdjęcia.

źródło opisu: http://www.burdaksiazki.pl/

źródło okładki: http://www.burdaksiazki.pl/