Zgłosuj na książki roku 2017

Wydawnictwo: Print Shops Prego
9 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Samochody terenowe świata 1994
motoryzacja

Publikacja przedstawia samochody terenowe produkowane na świecie w roku 1994.

źródło opisu: Opis autorski

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Jarosław Wiśniewski | 2017-07-27

To równie ciekawa i udana publikacja jak jej poprzedniczka, czyli "Samochody terenowe świata 1993". Znajdziemy tu także np. wiele ciekawych artykułów, które jako młody człowiek w 1994 roku z zapałem czytałem i oczywiście najważniejszą część katalogową.
Publikacja rozpoczyna się wstępem od redakcji. Po nim artykuły: o technice 4x4, rajdach samochodowych w Polsce z kalendarzem najważniejszych imprez tego typu, o przygotowaniach do rajdów, o Tarpanach Honkerach, o Land Roverach, o wyczynowych rajdach terenowych na świecie, o rajdzie Transylvania Throphy, o torze dla samochodów terenowych na wystawie samochodowej w Brukseli, o historii samochodów terenowych. Przed zasadniczą częścią katalogową (oprócz wymienionych wyżej artykułów) znajdziemy też w publikacji wywiad z posiadaczką samochodu terenowego Moniką Jaruzelską oraz tabelę z orientacyjnymi cenami wybranych samochodów terenowych w roku 1994. Część katalogowa jest najdłuższa, najbardziej rozbudowana i ukazuje najważniejsze marki...

Na półkach