Sezonowe warzywo

Wydawnictwo: Pascal
iskierski

szparagi • pomidor • brukselka • bakłażan • papryka • pietruszka • cebula • fasolka szparagowa • ogórek Sezonowe warzywo to kolejna porcja przepisów na dania, których głównymi bohaterami są jarzyny. Upiecz cytrynowe szparagi, ugotuj najlepszą pomidorówkę, zamarynuj cebulę. Usmaż pietruszkowe placki i sprawdź, jak smakuje brukselka z kozim twarożkiem. Prosto, oryginalnie, obłędnie...

Sezonowe warzywo to kolejna porcja przepisów na dania, których głównymi bohaterami są jarzyny. Upiecz cytrynowe szparagi, ugotuj najlepszą pomidorówkę, zamarynuj cebulę. Usmaż pietruszkowe placki i sprawdź, jak smakuje brukselka z kozim twarożkiem. Prosto, oryginalnie, obłędnie smacznie.

100 przepisów na potrawy bezmięsne • wersje wegańskie i bez glutenu

źródło opisu: http://pascal.pl

źródło okładki: http://pascal.pl

Kasia | 2017-08-04

Poczytałam, pooglądałam i wypróbowałam sporą część przepisów, jak zwykle pyszne opatrzone pięknymi zdjęciami.

Joe | 2018-01-27
ankolsing | 2018-04-29