Dziennik 1957-1958

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie
AMisz

nigdy dotąd niepublikowany dziennik Gustawa Herlinga Grudzińskiego, obejmujący zapiski z lat 1957-1958 odnalezione w archiwum pisarza. Od "Dziennika pisanego nocą" odróżnia te zapiski niezwykle intymny charakter. Książka będzie opatrzona komentarzem córki pisarza - Marty Herling i rozmową z nią.

źródło opisu: Wydawnictwo Literackie, 2017

malgorzatak94 | 2017-08-05
vulart | 2017-08-04
MaxWielki | 2017-08-04
Katyusza | 2017-08-03
Sprawdź, co będziemy czytać jesienią

Jakie tytuły mają w swoich jesiennych zapowiedziach polskie wydawnictwa? Czytelnicy będą usatysfakcjonowani - znajdzie się coś dla miłośników skandynawskich kryminałów, teorii spiskowych, powieści obyczajowych i literatury pięknej rodzimych i zagranicznych autorów. Czas oszczędzać pieniądze na książkowe zakupy, bo będzie w czym wybierać.