Kącik zagubionych serc

Wydawnictwo: Czwarta Strona
literatura polska
Ag2S

Kogo dosięgnie strzała kupidyna? Można by pomyśleć, że w erze portali społecznościowych i e-randek nikt już nie korzysta z usług biur matrymonialnych. A jednak! Wanda ma 42 lata i właśnie przyłapała swojego męża z kochanką. To już jej drugie małżeństwo, a przez ostatnie dwadzieścia lat tkwiła jako kura domowa i opiekunka prawie już 16-letniego syna. Trzeba powiedzieć dość! Czas na...

Kogo dosięgnie strzała kupidyna?

Trzeba powiedzieć dość! Czas na zmiany!

Kobieta zaczyna pracę w biurze matrymonialnym „Kupidyn w spódnicy”, którego właścicielka niespodziewanie umiera, a Wandzie nie pozostaje nic innego tylko przejąć biuro. Nowa droga życia okaże się przekleństwem czy wybawieniem? Ile złamanych serc uda się jej naprawić? I czy ją samą dosięgnie strzała kupidyna?

Pierwsza odsłona humorystycznej serii obyczajowej, przy której śmiać się będziecie do rozpuku roniąc przy tym niejedną łzę.

źródło opisu: http://czwartastrona.pl/kacik-zagubionych-serc/

źródło okładki: http://czwartastrona.pl/kacik-zagubionych-serc/

Hanna | 2017-09-09

____________

Kogo dosięgnie strzała kupidyna?

Kącik zagubionych serc to najnowsza książka Autorstwa Magdaleny Trubowicz. Do tej pory, Autorka wydała cztery powieści: Kod przeznaczenia, Brygida Star Show, Drugie życie Matyldy oraz Nie pytaj dlaczego. Poprzednie książki Autorki wspominam bardzo dobrze i z ogromną niecierpliwością oczekiwałam tej publikacji.

Już od pierwszej strony Autorka wciąga czytnika w wir interesujących wydarzeń. Poznajemy Wandę Guzik. Wanda czterdziestodwuletnia wysoka i szczupła kobieta wiedzie spokojne i stateczne życie. Do czasu. Pewnego dnia całkiem przypadkiem przyłapuje swojego męża – Andrzeja, podczas intymnych zbliżeń z kochanką. Jak się zaraz okazuje, Andrzej zdradził Wandę z – Kasią – druhną drużynową, kobietą opiekującą się zastępem, do którego należy ich syn Jakub. Zdruzgotana kobieta, jest lekko zawiedziona tą całą sytuacją, bowiem małżeństwo z...

Książkanonstop | 2017-09-13
Na półkach: Przeczytane, Od wydawnictw

Książek, które można przypisać do literatury kobiecej, jest mnóstwo. Ich fabuły często się powielają sprawiając niesmak u czytelniczek. Ze świecą szukać powieści zupełnie innych, porywających, sprawiających, że uśmiech podczas lektury nie schodzi z twarzy a serce wywija koziołki z radości, iż w końcu jest to coś nowego. Magdalena Trubowicz swoją najnowszą pozycją wychodzącą od Czwartej Strony, pokazuje, że literatura może rozbłysnąć, zaczarować. Żeby powieść przyciągnęła uwagę wcale nie musi być nasycona miłosnymi uniesieniami, zdradami, kłamstwami. "Kącik zagubionych serc" to powiew świeżości. Na prawdę warto się z nim zapoznać.

Po nieudanym małżeństwie bardzo trudno zaufać po raz drugi mężczyźnie. Jednak Wanda spróbowała, poślubiła Andrzeja. Oczywiście miał być happy end ale wyszło jak wyszło. Zdradzona po raz drugi oparcie znajduje w swoim szybko dorastającym synu. Po latach spędzonych w domowych pieleszach, postanawia szukać zatrudnienia. Bez doświadczenia. Nie jest łatwo ale...

Iwisia | 2017-09-25
Beata | 2017-09-21
Na półkach: Przeczytane, Nowy czytnik, 2017
ambaje | 2017-09-17
Beata | 2017-09-17
Na półkach: Przeczytane, 2017 r.
Przeczytana: 17 września 2017
Asiek | 2017-08-29