One Night

Wydawnictwo: Romig Works
One Night
angielski
Marika

One night to remember Is that too much to desire? One night for fun, passion, and a chance to remember what it’s like to be a woman. I’m not looking for love. There’s a man in my life who loves me with all his heart. He has beautiful blue eyes, is three feet tall, and calls me mommy. He’s my whole world and I’m his. Fate stole his daddy way too soon. What would happen if I allowed fate...

One night to remember

Is that too much to desire?

I’m not looking for love.

He’s my whole world and I’m his. Fate stole his daddy way too soon.

What would happen if I allowed fate another chance, just for one night?

One night to help a friend

​Why did I agree to this?

Blind dates are disasters. If I weren't helping the friend of a friend, I wouldn't go.

I’m not looking for romance, love, or even a one-night stand.

After all, the man my friend knew is gone. I’m no longer the hockey star known for his "pep" on the ice and in the sack. I have a new life, and a new career—a new passion. I’m not looking for more.

When the blind date is a bust, could fate change everything?

One night doesn’t end with a kiss—it begins with one

Be ready to laugh, cry, and fall head over heels as you meet Leatha, the lighter side of Aleatha in this new sweet and sexy stand-alone romance, ONE NIGHT.

Ania | 2017-11-12

Podobało mi się, że ta książka jest bez wymyślnych dramatów. Mamy po prostu dwójkę ludzi, którzy się spotkali "przypadkowo" i dzielą niesamowitą chemię od początku. Jeśli chodzi o bohaterów to chyba jak wszystkich zachwycił mnie Malcolm - w rzeczywistości taki facet po prostu nie istnieje :) za dużo w nim dobrego :) Amanda za to uśilnie trzyma się przeszłości i tylko na jedną noc pozwala Mandy na szaleństwo nocy. Byłam trochę zdziowiona, kiedy czytałam, że ma tylko 25 lat i 5-letniego syna. Bardzo młodo wyszła za mąż (wręcz za młodo), no ale to rzeczywistość amerykańska, gdzie mając jeszcze naście lat jesteś żoną, matką i jeszcze studiujesz :P w samej Amandzie brakowało mi takiego ducha optymizmu, rozumiem, że przeżyła tragedię, ale tak jakby zamknęła siebie na zawsze, nie było dobrym sposobem na życie. No i trochę mnie drażniła niechęcią przedstawienia Malcolma jej synowi. Na szczęście w książkach wszystko może się wydarzyć i Mac okazał się panem P. ze szkoły :) książkę...

Gabi | 2017-11-11
Przeczytana: 11 listopada 2017

Jedna noc do zapamiętania

Czy to nie za dużo, żeby pragnąć?

Jedna noc zabawy, namiętności i szansy przypomnienia sobie, jak to jest być kobietą.
Nie szukam miłości.
W moim życiu jest mężczyzna, który kocha mnie całym sercem. Ma piękne niebieskie oczy, dziewięćdziesiąt centymetrów wzrostu i mówi do mnie mama.
On jest całym moim światem, a ja jestem jego. Los skradł jego tatę zbyt szybko.
Co by się stało, gdybym pozwoliła losowi na drugą szansę, tylko na jedną noc?

Jedna noc, aby pomóc przyjacielowi

Dlaczego się na to zgodziłem?

Randki w ciemno są katastrofami. Gdybym nie pomagał przyjacielowi przyjaciela, nie poszedłbym.
Nie szukam romansu, miłości, a nawet przygody na jedną noc.
W końcu mężczyzna, którego mój przyjaciel znał, odszedł. Nie jestem już gwiazdą hokeja znaną z „wigoru” na lodzie i w łóżku. Mam nowe życie, nową karierę - nową pasję. Nie szukam niczego więcej.
Kiedy randka w ciemno jest klapą, czy los może wszystko zmienić?

Jedna noc nie kończy się...

Kasia_o2 | 2017-11-14
Przeczytana: 13 listopada 2017

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Książka bardzo fajna, tak mnie wczoraj wciągnęła, że zawaliłam nockę i jestem dziś nietomna ale było warto 😀. Amanda jest samotną matką, strasznie troskliwą i w całkowicie poświęconą Jase'owi, jako bardzo młoda wdowa całkowicie wycofała się z życia towarzyskiego i nie wierzy że kiedykolwiek ktoś będzie w stanie zastąpić ukochanego Jacksona. Malcolm jest byłym hokeistą, wciąż gorącym ale chwile nezobowiązujęcu sexu ma już za sobą, zmienia pracę i chce się ustatkować, jednak nie spodziewa się że wraz z 1 randką jego świat wywróci się do góry nogami. Ananda na 1 noc pozwala sobie za namową najbliższych powrócić do lat beztroskiej szalonej Mandy, gdy to dwójka nieświadomie spotyka się na własnej odwołanej randce w ciemno aż wrze. To co miało być jedną nocą okazuje się wiecznością. Każdy ma swoje obawy, inne intencje ale żadno nie jest w stanie zapomnieć i chce więcej. Tak zaczynają się perypetie i ich walka o lepsze jutro, z rodziną u boku, walka o miłość. Malcolm udowodnił że nie chce...

Etka | 2017-11-18
Kasia | 2017-11-12