Trzy kropki

Wydawnictwo: Wydawnictwo Adamada
9788374207690
kropki, zabawa
Asia

Trzy niesforne kropki uwielbiają figle i psoty. I naprawdę potrafią nieźle narozrabiać. Jeszcze chwila, a rozbiegną się po wszystkich stronach książki. Pomożesz je gonić?
Zabawa z tą książką nigdy się nie kończy. Można ją czytać z różnych stron i za każdym razem ułożyć inną opowieść.

źródło opisu: http://www.adamada.pl/trzy-kropki.html

źródło okładki: http://www.adamada.pl/trzy-kropki.html

lew_kanapowy | 2017-09-21
Na półkach: Przeczytane, Bajki Majki
Przeczytana: 15 września 2017

Przygody trzech kropek to zdecydowanie najbardziej interaktywna książeczka, która dotychczas wpadła mi w ręce. Bo przecież książki dla dzieci nie muszą wcale służyć do czytania! Można je również oglądać, co praktykują przecież już zupełne maluszki, albo się nimi bawić! I to jest pierwsza świetna wiadomość - pozycja Asi Olejarczyk służy właśnie DO ZABAWY. A także stanowi wspaniały dowód na to, że książka potrafi być bardziej wciągająca niż niejedna gra.

Zależy wam, żeby dziecko grzecznie siedziało na kanapie (albo najlepiej przy swoim perfekcyjnie posprzątanym stoliku) i w ciszy, spokoju i skupieniu powoli przewracało kartki sycąc umysł tekstem, a oczy ilustracjami? W takim razie bardzo mi przykro, ale ta książeczka nie jest ani dla was ani dla waszych idealnie ułożonych dzieci. Jest to natomiast genialna propozycja dla małych urwisów! Bo „Trzy kropki” służy do kartkowania, potrząsania, zamykania, otwierania, przytulania, pocierania, pokazywania, łaskotania i obracania nią na...

HermionaGranger | 2017-12-27
Przeczytana: 27 grudnia 2017

Dla słuchających fajne, ale dla czytających już mniej.

Książka opowiada o przygodach trzech kropek, które rozbiegły się po różnych stronach. Wybieramy spośród kropek jedną i możemy dać się porwać przygodzie:)
Zadania są różne. Od powycierania kurzu w starym zamku, po wytarcie nosa panu chrząszczowi.
Niestety co chwila trzeba przewracać kartki na stronę z odpowiednim numerem np. z 8 na 22, co po dziesiątym razie przestaje być zabawne.
Ale słuchaczom się podoba więc OK:)

Marteczka | 2019-04-16
charlie | 2019-03-20