Nauka Biznesu Krok po Kroku

Wydawnictwo: Psychoskok
9788381190046
poradniki
Aneta

Pozycję „Nauka Biznesu Krok po Kroku” można określić jako przyjazny przewodniki o zarabianiu. Uczy jak zyskać, z uwzględnieniem braku strat – pokazuje, jak uniknąć zagrożeń i zabezpieczyć się przed ewentualnymi problemami. Książka powstała z myślą o tych, którzy mają dość borykania się z problemami finansowymi, dotyczącymi prowadzenia firmy, inwestowania i szeroko pojętej wiedzy...

Książka powstała z myślą o tych, którzy mają dość borykania się z problemami finansowymi, dotyczącymi prowadzenia firmy, inwestowania i szeroko pojętej wiedzy biznesowej.

Informacje zawarte w pozycji zaprezentowane zostały w sposób przejrzysty i przystępny, a każde pojęcie i zagadnienie zostało wyjaśnione tak, aby móc przyswoić i zrozumieć treści poprzez samo tylko zapoznanie się z materiałem.

„Nauka biznesu. Krok po kroku” odmieni Twoje dotychczasowe życie. Posiądziesz bowiem wiedzę, jak w rok uzyskać przychód pasywny na poziomie 100,000zł miesięcznie.

źródło opisu: www.psychoskok.pl

źródło okładki: www.psychoskok.pl

Aneta | 2017-12-21

Wiedzy związanej z obszarem finansów nie przekazano nam w szkole. Niektórzy uparcie wierzą, że jakimś przedziwnym sposobem zrodzi się ona w ich głowie sama i nie podejmują żadnych wysiłków, by ją zdobyć.

Człowiek nigdy nie osiągnie wielkości, postępując według reguł szkolnych.

Mariusz Sander chce przekazać ludziom jak najwięcej informacji, których nie dostanie się w szkole. W swoim poradniku „Jak ułożyć swoje życie finansowe” autor krok po kroku, w przystępny i zrozumiały sposób wyjaśnia jak zbudować finansową przyszłość, jakie podjąć decyzje, kiedy dostajesz pieniądze do ręki.

Większość ludzi ponosi porażkę nie dlatego, że mierzyli zbyt wysoko i im się nie udało, ale dlatego, że mierzyli zbyt nisko i to im się akurat udało.

To przejrzysty poradnik, który obnaża niedoskonałości systemu edukacji oraz uzmysławia brak edukacji w zakresie finansów na poziomie zarówno szkolnym, jak i w domu; pokazuje, w jaki...

Jacek | 2018-04-10
Przeczytana: 10 marca 2018

Ostrzegam czytelników! Jeżeli ktoś szuka odrobinę chociaż wiedzy merytorycznej - w tej książce nie znajdzie. A co znajdzie?

Otóż znajdzie zachętę do wejścia na stronę www, którą ochoczo reklamuje autor. Strona zawiera rzekomo materiał dydaktyczny odnoszący się do tematyki inwestowania w nieruchomości. Ostatnio modne się zrobiło mówienie o tej tematyce. Powstają różne kursy - które są zachwalane przez ich autorów. Ten autor jest jednym z nich. W książce nie chodziło o przekazanie merytorycznej wiedzy biznesowej np zakładanie spółek w Anglii. Chodzi w niej o zachęcenie do wejścia na stronę o tematyce inwestowania w nieruchomości i zakup szkoleń!! w książce co chwila pojawia się tekst zachęty.Na stronie też nie można znaleźć żadnych informacji o autorze i jego doświadczeniu.

Ta książka to zmarnowane pieniądze. Uważajcie.

Szkoda, że na takiej stronie jak ibuk.pl ta książka się znajduje. Chyba nie weryfikuję się treści.

Semrau | 2017-09-01
Przeczytana: 01 września 2017

Pierwszy tak przyjazny przewodnik o zarabianiu, który wpadł mi w ręce. Przejrzyście napisany, w prostej formie, zawiera pojęcia i objaśnienia do nich. Ta książka odsłania przed nami świat biznesu, na pozór skomplikowany, jednak z jej pomocą, takie rzeczy jak PITy, pożyczki, giełda, przestają być straszne. Jest to mała encyklopedia pomagająca rozwiązać problemy finansowe, inwestycyjne, uzupełnia wiedzę z szeroko pojętej wiedzy biznesowej. Kacper Daria przedstawia pomysły, rady, jak zarabiać, inwestować, zakładać firmę w taki sposób, aby nie ponieść żadnych strat, jedynie same korzyści. "Nauka Biznesu Krok po Kroku" to dostępny dla każdego przepis na sukces.

cinEmma | 2018-04-21
HersztZbojnikow | 2018-01-28