Nauka Biznesu Krok po Kroku

Psychoskok
2017-07-28
2017-07-28
9788381190046
Nauka biznesu krok po kroku Kacper Daria biznes firma prowadzenie interesów finanse

Ostrzegam czytelników! Jeżeli ktoś szuka odrobinę chociaż wiedzy merytorycznej - w tej książce nie znajdzie. A co znajdzie?

Otóż znajdzie zachętę do wejścia na stronę www, którą ochoczo reklamuje autor. Strona zawiera rzekomo materiał dydaktyczny odnoszący się do tematyki inwestowania w nieruchomości. Ostatnio modne się zrobiło mówienie o tej tematyce. Powstają różne kursy - które są zachwalane przez ich autorów. Ten autor jest jednym z nich. W książce nie chodziło o przekazanie merytorycznej wiedzy biznesowej np zakładanie spółek w Anglii. Chodzi w niej o zachęcenie do wejścia na stronę o tematyce inwestowania w nieruchomości i zakup szkoleń!! w książce co chwila pojawia się tekst zachęty.Na stronie też nie można znaleźć żadnych informacji o autorze i jego doświadczeniu.

Ta książka to zmarnowane pieniądze. Uważajcie.

Szkoda, że na takiej stronie jak ibuk.pl ta książka się znajduje. Chyba nie weryfikuję się treści.

Wiedzy związanej z obszarem finansów nie przekazano nam w szkole. Niektórzy uparcie wierzą, że jakimś przedziwnym sposobem zrodzi się ona w ich głowie sama i nie podejmują żadnych wysiłków, by ją zdobyć.

Człowiek nigdy nie osiągnie wielkości, postępując według reguł szkolnych.

Mariusz Sander chce przekazać ludziom jak najwięcej informacji, których nie dostanie się w szkole. W swoim poradniku „Jak ułożyć swoje życie finansowe” autor krok po kroku, w przystępny i zrozumiały sposób wyjaśnia jak zbudować finansową przyszłość, jakie podjąć decyzje, kiedy dostajesz pieniądze do ręki.

Większość ludzi ponosi porażkę nie dlatego, że mierzyli zbyt wysoko i im się nie udało, ale dlatego, że mierzyli zbyt nisko i to im się akurat udało.

To przejrzysty poradnik, który obnaża niedoskonałości systemu edukacji oraz uzmysławia brak edukacji w zakresie finansów na poziomie zarówno szkolnym, jak i w domu; pokazuje, w jaki sposób powinniśmy uczyć dzieci, już od najmłodszych lat, finansowej inteligencji, jak czerpać z pozytywnych przykładów innych ludzi, którzy odważyli się być bogaci i jakie teraz czerpią z tego profitu.

Nie oszczędzaj tego, co pozostaje po twoich wydatkach, ale wydawaj to, co zostaje po odliczeniu wszystkich oszczędności.

To lektura obowiązkowa dla wszystkich tych, którzy chcą być w końcu bogaci! Autor nie da ci gotowej recepty na sukces, ale pomoże ci zrobić pierwszy krok w dążeniu do realizacji marzenia o byciu bogatym! Kiedy dowiesz się, czym jest finansowa wolność, nie będziesz mógł uwierzyć, że kiedyś żyłeś i myślałeś inaczej. Sukces w finansach nie zależy wyłącznie od szczęścia. To ciężka praca, ale również odpowiednie nastawienie i predyspozycje psychiczne, bowiem „bieda i bogactwo są stanem umysłu”.

Człowiek nigdy nie osiągnie wielkości, postępując według reguł szkolnych.

Pierwszy tak przyjazny przewodnik o zarabianiu, który wpadł mi w ręce. Przejrzyście napisany, w prostej formie, zawiera pojęcia i objaśnienia do nich. Ta książka odsłania przed nami świat biznesu, na pozór skomplikowany, jednak z jej pomocą, takie rzeczy jak PITy, pożyczki, giełda, przestają być straszne. Jest to mała encyklopedia pomagająca rozwiązać problemy finansowe, inwestycyjne, uzupełnia wiedzę z szeroko pojętej wiedzy biznesowej. Kacper Daria przedstawia pomysły, rady, jak zarabiać, inwestować, zakładać firmę w taki sposób, aby nie ponieść żadnych strat, jedynie same korzyści. "Nauka Biznesu Krok po Kroku" to dostępny dla każdego przepis na sukces.

Cała książka jest jedną wielką reklamą szkoleń autora. Jeśli chcesz nauczyć się czegoś więcej, trzeba wykupić pakiet na jego stronie internetowej. Porażka!

• Stos hańby
  • Biznes