Anomaly

angielski
kupit

kupit | 2017-07-25
Przeczytana: 25 lipca 2017

Nie klasyka, ale warto przeczytać. Choćby po to żeby jeszcze raz zastanowić się ile jeszcze musimy nazabijać się jeden drugiego zanim zmądrzejemy i dojrzejemy do stworzenia czegoś na miarę naszej planety. Autor realistycznie zaprezentował obecną dojrzałość Homo sapiens. Motłoch kierowany przez chciwe, wynaturzone multimedia, przez związki zawodowe, polityków i głowy kościoła. Naukowcy na tej planecie nigdy nie mieli łatwo. Niestety od czasów Galileusza niedużo się zmieniło. Jedyne wyjście to zastosować rozwiązanie jak w "Dzieci Czasu" by Adrian Tchaikovsky :)

Anti95 | 2017-10-20
Na półkach