Nowoczesne uzbrojenie lotnicze

9 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Modern Air-Launched Weapons
9788370206833
TribalWarrior

Najbardziej aktualny i jedyny na rynku wydawniczym leksykon omawiający różne rodzaje uzbrojenia używanego we współczesnych samolotach oraz jego zastosowanie w walce. Zawiera ponad 300 ilustracji komputerowych i ponad 100 efektownych fotografii przedstawiających samoloty, ich uzbrojenie oraz wyposażenie (zasobniki celownicze, systemy walki elektronicznej, zasobniki nawigacyjne) wspomagające...

Zawiera ponad 300 ilustracji komputerowych i ponad 100 efektownych fotografii przedstawiających samoloty, ich uzbrojenie oraz wyposażenie (zasobniki celownicze, systemy walki elektronicznej, zasobniki nawigacyjne) wspomagające jego użycie w walce.

Objaśnia użycie poszczególnych rodzajów uzbrojenia oraz opisuje warianty podwieszeń zapewniające jego maksymalną skuteczność.

Obejmuje szczegółowy wykaz pocisków rakietowych, bomb i zasobników, ich dane techniczne oraz rzuty barwne.

źródło opisu: http://almapress.com.pl/glowna/999-nowoczesne-uzbrojenie-lotnicze.html

źródło okładki: http://cdn3.almapress.com.pl/433-thickbox_default/...»

TribalWarrior | 2017-07-27
Na półkach: Posiadam
Przeczytana: 27 lipca 2017

Większość encyklopedii z zakresu lotnictwa wojskowego skupia się na konstrukcjach lotniczych, ich osiągach i parametrach, jednak ogólnikowo prezentując najważniejszy element systemu jakim jest samolot bojowy, czyli na przenoszonym przez niego uzbrojeniu. Najnowsza książka z serii „Panorama techniki wojskowej” wychodzi naprzeciw tym Czytelnikom, którym brakowało dotąd na polskim rynku spójnej i szczegółowej ilustrowanej encyklopedii szerokiego wachlarza współczesnego uzbrojenia lotniczego...

Pełna recenzja tutaj: http://www.nowastrategia.org.pl/martin-j-dougherty-nowoczesne-uzbrojenie-lotnicze-recenzja/

ZibiKiev | 2017-08-19