Budowa domu pasywnego krok po kroku

Wydawnictwo: Przewodnik Budowlany
WitoldZ

Książka opisuje powstawanie budynku pasywnego w Warszawie. Na 260 stronach opisane są technologie zastosowane w budynku oraz wszystkie prace praktyczne. Publikację przygotowało wydawnictwo Przewodnik Budowlany wyspecjalizowane w praktycznym poradnictwie skierowanym do wykonawców oraz indywidualnych inwestorów. Partnerami książki są między innymi: firma Xella, wiodący na polskim rynku producent...

Partnerami książki są między innymi: firma Xella, wiodący na polskim rynku producent ciepłych bloczków Ytong, firma Fakro, producent pasywnych okien dachowych, firma Tremco Illbruck, ekspert w dziedzinie montażu stolarki, Stiebel Eltron, producent niezawodnych pomp ciepła, firma Steico, znana z produkcji ekologicznego materiału izolacyjnego oraz Hormann, od lat kojarzony z bramami. Ogromną pomocą służyły również firmy Reico, systemy rynnowe oraz Alpol Gips, ekspert w dziedzinie rozwiązań ociepleniowych i Alluplast dostawca ciepłej stolarki pasywnej Ideal 6000.

źródło opisu: www.ksiegarnia.warszawa.pl

źródło okładki: zdjęcie autorskie