Mała myszka, czerwona dojrzała truskawka i... OGROMNY GŁODNY NIEDŹWIEDŹ

Wydawnictwo: Wydawnictwo Elżbieta Jarmołkiewicz
8 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Little mouse, the red ripe strawberry, and the big hungry bear
casia

Mała myszka zrobi wszystko, aby schować truskawkę, na którą ma chrapkę wielki głodny niedźwiedź. Komu się uda, a kto okaże się najsprytniejszy?

źródło opisu: Wydawnictwo E. Jarmołkiewicz 1996

źródło okładki: zdjęcie autorskie

casia | 2017-07-24
Przeczytana: 24 lipca 2017

Dostana od kogoś po kimś... i okazała się hitem czytanym już dziesiątki razy (pewnie też dlatego że jest tak krótka)
Autorzy mięli naprawdę fajny pomysł na tę książeczkę. Jest ciepła i dowcipna a do tego ma przepiękne ilustracje obejmujące całe strony. Świetne dla młodszych dzieciaków a i starsze mogą się na niej uczyć czytać bo ma duże litery i po jednym zdaniu na stronę.
Polecam serdecznie, trzeba tylko mieć cierpliwość bo dzieciaki chcą słuchać kilka razy pod rząd:)

Na półkach