Wzgórze Apolla - Bonus Track

Tłumaczenie: Monika Pytel
Cykl: Wzgórze Apolla (tom 10)
Wydawnictwo: J.P. Fantastica
坂道のアポロン (Sakamichi no Apollon)
sakamichi, yuki, kodama, muzyka, jazz
komiksy

Historia opowiedziana w ramach głównej serii „Wzgórza Apolla” dobiegła końca. Nasi bohaterowie kończą szkołę i, stanąwszy u progu dorosłości, wybierają swoją dalszą życiową drogę. Czy chcielibyście jednak ponownie, choć na chwilę, się z nimi spotkać i poznać nieznane dotąd fakty z życia niektórych z nich? Dowiedzieć się, jak Junichi i Yurika radzili sobie po przyjeździe do Tokio? Kim był chłopak, który w mieszkaniu Ritsuko odebrał telefon od Kaoru? Jak wyglądało pierwsze zetknięcie się pana Mukae z jazzem? Co działo się z Sentaro po jego nagłym zniknięciu? Przed wami zbiór pięciu dodatkowych historii, dotyczących zarówno przeszłych, jak i przyszłych losów części postaci, doskonale uzupełniających i dopełniających główną opowieść. Zapraszamy do lektury bonusowej odsłony „Wzgórza Apolla”!

źródło opisu: www.jpf.com.pl

źródło okładki: www.jpf.com.pl