9 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Vincere il demonio con Gesù. Guida alla vittoria
Bóg, egzorcyzm, modlitwy
religia
Patrycja

Szatan cieszy się, ponieważ nigdy dotąd w historii nie było tylu ludzi, którzy nie wierzą nawet w jego istnienie. Dzięki temu może działać całkowicie swobodnie, kusząc i dręcząc ludzi na tysiące sposobów, i nikomu nawet nie przejdzie przez myśl, że całe to zło pochodzi od niego. o. Gabriele Amorth Watykańscy eksperci, ojciec Gabriele Amorth, oficjalny egzorcysta Stolicy Apostolskiej i jego...

o. Gabriele Amorth

Watykańscy eksperci, ojciec Gabriele Amorth, oficjalny egzorcysta Stolicy Apostolskiej i jego wieloletnia współpracowniczka, siostra Angela Musolesi, od lat zaangażowani w walkę z Szatanem, opracowali zestaw praktycznych wskazówek, które są pierwsza pomocą w zmaganiach z siłami zła. Misją egzorcystów jest uświadomienie wszystkim dręczonym, że prawdziwe uwolnienie daje nam jedynie Chrystus.

Książka zawiera świadectwa osób dręczonych przez demony, modlitwy o uwolnienie, które mogą odmawiać również osoby świeckie, ale przede wszystkim słowa otuchy, które przyniosą ulgę w każdym cierpieniu i niepowodzeniu.

źródło opisu: Wydawnictwo Esprit, 2015

źródło okładki: Skan auorski

Patrycja | 2017-07-24
Przeczytana: 24 lipca 2017

Książka jest świetna. Bardzo wartościowa. Zawiera w sobie wiele treści, o Bogu, o szatanie i o człowieku, który znajduje się pomiędzy tymi dwiema siłami. Jest bogata w rozważania, wywiady, listy. Zawiera też dużo przydatnych wskazówek i modlitw, np. wspaniałą "Nowennę do Najdroższej Krwi Jezusa". Zgodnie z opisem na okładce, może stanowić pocieszenie w ciężkich chwilach życia, bo aż uderzające jest, jak stanowczo i z jaką pewnością autorka zapewnia o Bożej mocy i miłosierdziu. Polecam gorąco!

iluzyjny | 2018-07-29
klipinski | 2017-08-22