5 składników. Gotuj szybko i łatwo

Tłumaczenie: Maria Brzozowska
Wydawnictwo: Insignis
5 Ingredients. Quick & Easy Food
Jamie Oliver, przepisy

Jamie Oliver – autor największych kulinarnych bestsellerów – powraca we wspaniałym stylu Łącząc na niesamowite sposoby zaledwie pięć składników, Jamie wyczarował ponad 130 zupełnie nowych przepisów, które możesz wykorzystać na co dzień i od święta. Znajdziesz tu wszystko – od sałatek i pasty, przez ciekawe pomysły na kurczaka, ryby warzywa, ryż, makarony, wołowinę i wieprzowinę, aż po...

Łącząc na niesamowite sposoby zaledwie pięć składników, Jamie wyczarował ponad 130 zupełnie nowych przepisów, które możesz wykorzystać na co dzień i od święta. Znajdziesz tu wszystko – od sałatek i pasty, przez ciekawe pomysły na kurczaka, ryby warzywa, ryż, makarony, wołowinę i wieprzowinę, aż po słodkości. Ta książka to maksimum smaku przy minimum wysiłku, szeroki wachlarz posiłków o różnej wartości odżywczej i mnóstwo fantastycznych inspiracji.

źródło opisu: http://www.insignis.pl/ksiazki/5-skladnikow-gotuj-szybko-latwo/

źródło okładki: http://www.insignis.pl/ksiazki/5-skladnikow-gotuj-szybko-latwo/