7 (9 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Little Bear

Po raz pierwszy w Polsce seria książeczek o przygodach Małego Misia, znanego z animowanego serialu Pierwszy tom niezwykłej serii przygód Małego Misia, który uwielbia spędzać czas w towarzystwie przyjaciół: Kury, Kaczki i Kota. A we wszystkim wspiera go Misiamama, ona znajdzie rozwiązanie każdej sytuacji i odpowie na wszystkie dziecięce pytania. Książeczki o Małym Misiu powstawały w Stanach...

Książeczki o Małym Misiu powstawały w Stanach Zjednoczonych od 1957 roku, a ich zadziwiająca popularność sprawiła, że są wznawiane do dzisiaj. Nie tracą aktualności ani uroku. Prostym językiem dostosowanym do dziecięcej wyobraźni i percepcji przedstawiają codzienne i niecodzienne zdarzenia z życia niedźwiadka, który z radością odkrywa świat.

Przepiękne, delikatne rysunki mistrza ilustracji dziecięcej Maurice’a Sendaka przenoszą czytelników – tych małych i dużych – do zadziwiającego misiowego świata i tworzą aurę harmonii i bezpieczeństwa.

Książeczka o Małym Misiu bawi, rozwija wyobraźnię i empatię. Idealna dla dzieci od trzeciego do siódmego roku życia – dla tych, którym czytają rodzice i tych, które samodzielnie stawiają pierwsze czytelnicze kroki.

źródło opisu: https://www.wydawnictwoliterackie.pl/ksiazka/4256/...(?)

źródło okładki: https://www.wydawnictwoliterackie.pl/ksiazka/4256/...»

Kasia | 2017-12-22
Przeczytana: 20 listopada 2017

Serdecznie polecam przygody uroczego niedźwiadka i jego mamy. Są ciepłą i przyjemną lekturą, idealną na lekturę przed snem. Na pewno spodobają się wszystkim maluchom!
Cała opinia:

Paula | 2018-01-16